Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 13 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram demek bizim için en çok nefis yemekler, birbirinden güzel tarifler, ağız sulandıran yemek videoları demek.

Haliyle bayıldığımız, bir fotoğrafına dakikalarca kilitlenip kaldığımız Instagram hesaplarını da sizlerle paylaşmadan edemiyoruz, biliyorsunuz.

Yeni bir aya da girmişken bugüne kadar takip etmiyorsanız hemen şimdi, daha fazla vakit kaybetmeden takip etmeye başlamanız gereken Instagram hesaplarını bir bir sıralıyoruz.

İlhamınız bol olsun!

Minik bir not: Bakmalara doyamadığımız bu güzelim Instagram hesaplarını herhangi bir sıralama gözetmeksizin alt alta sıraladık, başlarındaki numaralar sadece düzenli olması için. Çünkü her biri birbirinden lezzetli.

1.

Neden takip etmeli: Çünkü bu Instagram hesabı güzellik ve lezzetle dolu. Birbirinden eğlenceli ve nefis kurabiyelere sadece bakmak bile yeteri kadar güzelken hesabın sahibi bir de bu kurabiyeleri kendi kızı da dahil olmak üzere tüm lösemili çocuklara faydalı olabilmek adına müşterileriyle buluşturuyor. Tüm güzel insanlar adına kocaman teşekkürlerimizle, iyi ki varsınız!

2.

Neden takip etmeli: Akşam ne yapacağım diye uzun uzun düşünmeye başladığınızda ya da canınız tatlı istediğinde mesela, açın bu hesabı, yeter. Nefis yemeklerin fotoğraflarıyla ilham almakla da kalmazsınız üstelik, aynılarını birebir yapabilirsiniz. Çünkü Leyla Hanım tariflerini de saklamıyor takipçilerinden. Daha da ne yapsın zaten?

3.

Neden takip etmeli: Sadece nefis yemek fotoğrafları görmek için değil sunum konusunda bol bol ilham almak için, birbirinden ağız sulandıran tatlılarla uzun uzun bakışmak için bile takip edilir. Elleri takip butonuna doğru alabiliriz, evet.

4.

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabını takip etmeye başladıktan sonra yemek konusunda ufkunuz en az iki katına çıkacak, enfes videolar, farklı tarifler ve iştah açan fotoğraflar arasında kaybolmak isteyeceksiniz. Öyle nefis, öyle mis.

5.

Neden takip etmeli: Bu hesapta bolca lezzet, bolca ilham ve bolca tarif var. Hem de öyle böyle değil, en eksiksiz, en şık ve en güzel halleriyle paylaşılıyor tüm yemekler. Takip butonuna doğru alabiliriz sizi o zaman, buyursunlar.

6.

Neden takip etmeli: Adı cupcake rüyası. Tıpkı adı gibi insanı hayallere sürükleyen nefis cupcake'lerle dolu. Üstelik bu porsiyonluk güzellerle yetinemeyecek olanlar için birbirinden nefis pastalar ve çeşit çeşit tatlılar da mevcut. Tatlı düşkünlerini bir an önce takip butonuna doğru alabiliriz.

7.

Neden takip etmeli: Görüp görebileceğiniz en farklı, en güzel ve en lezzetli pastaları güncel olarak takip etmek için hiç vakit kaybetmeden takip etmelisiniz. Şu güzelliğe bakar mısınız bir?

8.

Neden takip etmeli: "Ben sadece yemek fotoğraflarına bakmakla yetinemem, bana tarif de lazım" dersen hemen takibe alman gereken Instagram hesaplarından olur. Ayrıntılı tariflerin yanı sıra iştah açan videolardan söz etmiyoruz bile.

9.Neden takip etmeli:
Tatlılarıyla ayrı, tuzlularıyla apayrı ağız sulandıran, karın gurultularını artıran nefis Instagram hesabını takip etmek için bir başka nedense bu iştah açan yemeklerin tariflerinin de paylaşılıyor olması. Sadece bakmakla kalmayın, yapıp yiyebilin diye...

10.

Neden takip etmeli: Mutfağı başarılı bir mühendisin, nefis bir annenin gözünden görmek için bile takip edilir bu hesap. Ama bu kadarla bitiyor mu? Tabii ki hayır. Çorbasından tatlısına, canınızın istediği tüm lezzetleri tarifleriyle birlikte bulabiliyorsunuz bu hesapta. Mis.

11.

Neden takip etmeli: Çünkü bu mutfak bir harika dostum! Bu mutfakta en sevdiğin o yemekten daha önce hiç denemediğin farklı lezzetlere kadar her şey var. Üstelik tarifleri de bir bir veriliyor.

12.

Neden takip etmeli: Çünkü kendinizi yemek konusunda bir adım daha öteye taşımak, sunumdan tutun da sıradan yemeklerden kurtulabileceğiniz farkılıklara kadar birçok konuda fikir alabileceğiniz nefis bir Instagram hesabı olur kendisi.

Instagram'da biz de varız bonusu

Yemeğe olan tutkumuzu, güldürürken yedirme sevdamızı Instagram'dan saklayacak değildik ya, orada da ağız sulandırmaya, ilham olmaya tüm iştahımızla devam ediyoruz. Bekleriz.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?