Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sonbahar tüm lezzetiyle geliyor, hazır mısınız?

Her zaman olduğu gibi bu ay da yine Instagram hesaplarından mis kokular yükselmeye devam edecek, yine verdikleri tek bir tarifle koşar adım mutfağa sürükleyen Instagram hesapları paylaşımlarıyla acıktıracak!

Eylül ayına girdiğimiz bu güzelim günde, sonbahar alışkanlıklarınızı değiştirecek, yeri geldiğinde sizi yollara düşürüp yepyeni mekanlar keşfetmeniz sağlayacak, yeri geldiğinde mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olacak Instagram hesapları karşınızda!

Çift tıklamaktan parmaklarınız yorulacak, eminiz.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli.

saglikligidaci

Neden takip etmeli: Tüm ayrıntılarıyla paylaşılan tarifler, birbirinden sağlıklı öneriler ve bırakın yemeyi bakmaya bile kıyamayacağınız nefis lezzetler... Anlayacağınız takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: saglikligidaci

beyzaninsekerdenmutfagi

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında yalnızca nefis tarifler bulmakla kalmayacak, en tok anınızda bile sizi yollara düşürecek mis gibi mekan önerileri de bulacaksınız. Sözün kısası kendisi, yeni lezzet rehberlerinizden biri olmaya aday.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: beyzaninsekerdenmutfagi

cinilimutfak

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, aradığınız tüm tarifleri bulabileceğiniz gibi bugüne dek hiç denemediğiniz sıra dışı tatları da keşfetmenizi sağlayacak bir Instagram hesabı olur kendisi. Onunla henüz tanışmadıysanız, daha fazla vakit kaybetmeden hemen şimdi takip butonuna doğru alalım sizi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cinilimutfak

turkuazkitchen

Neden takip etmeli: Bakmalara doyamayacağınız enfes sunumlarıyla en tok insanı bile acıktırabilecek, en özel tariflerini tüm püf noktalarıyla birlikte paylaşan bir Instagram hesabı düşünün... Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: turkuazkitchen

stepbystephealth_

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin, özellikle şu sıralar diyet yapanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında sen lezzetli ve sağlıklı tarifleri bulacak, birbirinden nefis öneriler sayesinde sağlıklı beslenme konusunda hiç zorlanmayacaksınız, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: stepbystephealth_

akildisilezzetler

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla bu Instagram hesabında sizi "ev yapımı mutluluk"lar bekliyor. Bu iddiasının hakkını fazlasıyla veren tarifleri, tarif defterlerinizdeki yerlerini alacak, mekan önerileri ajandalarınızı dolduracak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: akildisilezzetler

selmabakar

Neden takip etmeli: Kendisi hem yöresel lezzetler hem de glutensiz tarifler konusunda oldukça nefis reçeteler paylaşan, "Bugün ne pişirsem?" sorunuza en lezzetli cevapları bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: selmabakar

dyt.nergisalbayrak

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye, diyet yapmaya çalışırken bile ağzınızın tadını bozmayacak, canınız dondurma istediğinde dondurma bile yemenizi sağlayacak bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.nergisalbayrak

saricicekduygu

Neden takip etmeli: Yemek fotoğraflarına bakmayı sevenlerin, "Ben bakmakla yetinemem, bana tarifleri de lazım" diyenlerin mutlaka takip etmesi gereken bir Instagram hesabı karşınızda. Takip etmeye başlayınca "Ben bu hesabı neden daha önce keşfetmedim" diyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: saricicekduygu

gamzesanliak

Neden takip etmeli: Çünkü gerçek bir diyetisyenden tam da ihtiyacınız olan tarifleri ve önerileri bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gamzesanliak

"Tabii ki biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar çok Instagram'dan söz etmişken söz etmesek olmazdı, aranızda hala bilmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama birbirinden nefis tariflerimiz ve izler izlemez mutfağa gitmek isteyeceğiniz videolarımızla biz de Instagram'dayız.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?