Dünyanın En Şişman Kadını Olabilmek İçin Günde 8 Bin Kalori Alan Genç Kadın

Favorilerime
Ekle

Bugüne kadar hep size fazla kilolarından kurtulmak isteyip bunu başaranların ilham verici hikayelerini, nasıl kilo verip hayatlarının değiştiğini ve bu süreçte neler yaşadıklarını anlattık.

Ama bu sefer karşımızda zayıflamak isteyen biri değil, tam tersine kilo alıp dünyanın en şişman kadını olmak isteyen çılgın bir kadın var.

En büyük ve tek hayali hareket edemeyecek kadar şişmanlamak olan bu çılgın kadının akıllara zarar hikayesine şöyle buyurun.

Monica'nın amacı 450 kiloya ulaşıp hareket edemeyecek kadar şişmanlamak

dailymail

28 yaşındaki Monica Riley, 320 kilo ağırlığında obez bir model. Model diyoruz çünkü Monica yemek yediği videoları internet üzerinden paylaşarak para kazanan büyük beden modellerden biri. Yani yemek yiyerek para kazanıyor bir yandan da.

Ama Monica için bu yeterli değil. Çünkü genç kadının amacı hareket edemeyecek kadar çok kilo almak ve hedefi olan 450 kiloya ulaşmak. "İşte o zaman kendimi gerçek bir kraliçe gibi hissedeceğim" diyor Monica. Ve bu yüzden sürekli yemek yiyor. Onun en büyük yardımcısı ise 26 yaşındaki sevgilisi Sid.

En büyük yardımcısı ona yemek yapan ve tüple besleyen sevgilisi Sid

lifedeathprizes

Monica'nın erkek arkadaşı Sid, evde yemekleri yapıyor ve Monica'yı bir tüple sürekli olarak besliyor. 99 kilo olan Sid, ona yöneltilen eleştirileri ise reddediyor ve tek amacının Monica'nın hedefine ulaşıp mutlu olması olduğunu söylüyor. Şöyle diyor Sid: "Monica durmak isterse hiç sorgulamadan onun kararına saygı gösteririm. Onunla ilgilenmeyi hiçbir zaman bir görev ya da zorunluluk olarak görmedim. Onu seviyorum ve onun için bir şeyler yapmaktan hoşlanıyorum. Onunla ilgilenmek gerçekleşen bir rüya gibi..."

Günde 8 bin kalorilik yiyecek tüketiyor

dailymail

32 yaşına geldiğinde kilolarından dolayı hareket edememek ve kendi işlerini halledememek ve bu sebeple sevgilisinin onu yıkaması, üstünü değiştirmesi ve beslemesi en büyük hayali Monica'nın.

Monica sonradan şişmanlayanlardan değil. Çocukluğundan beri kilolu olan Monica bundan üç sene önce eski erkek arkadaşının baskısıyla kilolarından kurtulmak için mide ameliyatı olacakmış ki son anda kilolarıyla barışmaya ve onlarla birlikte yaşamaya karar vermiş.

Monica, günde 8000 kalori alarak 450 kiloya ulaşmaya çalışırken ve bu yolda sevgilisinden destek alırken ona karşı çıkan tek bir insan var: Annesi.

"Annem beni anlamıyor ve kendimi öldürdüğümü söylüyor. Onun endişelerine hak veriyorum ama bu benim hayatım ve kilo almak beni mutlu ediyor. Amacıma ulaştığımda bağımsızlığımı kaybedeceğimden biraz korkuyorum ama Sid'in benimle ilgileneceğini ve acı çekmeme izin vermeyeceğini biliyorum" diyor Monica.

"En azından bu şekilde ölürsem istediğim hayatı yaşamış ve hayallerimi gerçekleştirmiş olacağım"

firsttopost

Peki, dünyanın en şişman kadını olmak için çabalayan bu kadın bir günde neler yiyor? Hemen sayalım:

Bir tam ekmeğin arasında altı sosis, büyük bir kase mısır gevreği, altı adet bisküvi, iki adet kilo aldırıcı içecek, dört adet tavuklu burger, dört adet çizburger, büyük boy patates kızartması, otuz adet nugget, mac and cheese, taco ve bir galon dondurma.

Sid'in Monica'yı tüple beslediği kilo aldırıcı içecek ise tek başına 3,500 kaloriden oluşuyor. İçinde ise şunlar var: On adet Pop-Tarts, krema, dondurma, süt ve kilo aldırıcı toz.

Yazıyı dünyanın en garip hayalinin peşinden canı pahasına koşan Monica'nın sözlerine bitirelim:

"Yarın bir araba bana çarpabilir ve ölebilirim. En azından yemek yiyerek ölürsem istediğim hayatı yaşamış ve hayallerimi gerçekleştirmiş olacağım."


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?