dunyanin-en-iyi-ucak-yemekleri-3-one-cikan

Uçaklarda Sundukları Yemeklere Göre Dünyanın En İyi 10 Hava Yolu Şirketi

Favorilerime
Ekle

Söz konusu nefis yemekler ve bitmek bilmeyen sonsuz iştahımız olduğunda nerede olduğumuzun pek de bir önemi yok aslında.

Zaten sıkı takipçilerimiz hatırlayacaktır, sizlerle daha önce uçaklarda ekonomi sınıfı ve birinci sınıfa ikram edilen yemeklerini de, 50 yıl öncenin uçaklarında yolculara neler ikram edildiğini de göstermiş, özellikle uzun yolculuklarda uçak yemeğinin aslında ne kadar önemli olduğunu birlikte konuşmuştuk.
Bu kez de Travel and Leisure tarafından yapılan oylamayla belirlenen dünyanın en iyi uçak yemeklerinden söz ediyoruz, tatil planları yaparken aklınızın bir köşesinde bu hava yolu şirketleri bulunsun demeden de edemiyoruz.

Bulutların üstünde mutlulukla uçmanızı sağlayacak dünyanın en iyi uçak yemeklerini sunan hava yolu şirketlerini sıralamaya başlayalım öyleyse.

Buyursunlar...

Küçük bir not: Sıralamamız 10. sıradaki hava yolu şirketinden 1. sıradakine doğru gidiyor, yani dünyanın en iyi hava yolu şirketi son sırada sizi bekliyor. Unutmadan, elbette bu yemekler sadece birer örnek ve uçaklarda sunulan yemekler gideceğiniz yolun uzunluğundan tutun da mevsime kadar birçok farklı etkene göre çokça değişiklik gösterebiliyor, aklınızda bulunsun.

10. Qantas Airways

travelandleisure

9. Virgin Atlantic

travelandleisure

8. Air New Zealand

travelandleisure

7. Thai Airways

travelandleisure

6. Korean Air

travelandleisure

5. All Nippon Airways

travelandleisure

4. Cathay Pacific Airways

travelandleisure

3. Turkish Airlines

airlinequality

2. Emirates

dailymail

1. Singapore Airlines

travelandleisure

Kaynak: travelandleisure


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Gürkan Aygün11 Mart 2017 17:42
THY'nin ki yemeğin arkasından gelen tatlı tabağı. Geniş gövde uçaklarda en az 4 çeşit yemek öncesinde çorba ikram edilir. Soğuk tabağı ve atıştırmalıkları saymıyorum bile.
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?