https://yemek.com/tarif/cikolatali-gofret/ | Çikolatalı Gofret Tarifi

İşteki Tatlı Krizinizi En Hafifinden Atlatmak İçin Çantaya Atmalık 9 Hafif Tatlı Tarifi

Favorilerime
Ekle

Yaz günlerinde bir yandan diyetle imtihan halindeyken bir yandan da o çok özlediğiniz tatlılardan uzak kaldığınıza üzülüyor olabilirsiniz. Özellikle de işteyken saat dört civarı bastıran "tatlı krizlerinizi" bu tarifler sayesinde elinize çantanızı atıp en hafifinden atlatmak artık mümkün.

Aşağıdaki tarifler bunaltıcı yaz günlerinde size ağırlık yaşatmadan tatlı krizlerinize en nefisinden çözüm olurken, diyetteyseniz de bunu gönül rahatlığıyla devam ettirmenizi sağlayacaktır.

Şimdiden afiyetler olsun!

  • Rafine şekersiz çikolatalı gofret


Çikolata bizim biricik dostumuz, ondan ayrılmak hiç olur mu? Rafine şeker kullanmadan yapabileceğiniz bu çikolatalı gofreti ofiste saatinizi öğlen dörde kurup, gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Diğer rafine şekersiz tariflerimizi de videodan izleyebilirsiniz.

Gofretten vazgeçemeyenler için geliyor: Rafine şekersiz çikolatalı gofret tarifi

  • Unsuz bal kabaklı fit cheesecake

bal-kabakli-fit-cheesecake-tarifi
Bal kabağı stoklarınızı buzluktan çıkarmanızın vakti geldi. Unsuz, yağsız, rafine şekersiz bu tarifimizle cheesecake keyfinizi lokmalık taneler halinde sürdürebilirsiniz.

Favori tatlınız olacak: Unsuz bal kabaklı fit cheesecake tarifi

  • Hurma topları

hurma-toplari-tarifi-fb
İş yerinde kahvenizin yanına çok yakışacak bu tarifimizi hazırlamak bir maili forward etmekten çok daha hızlı olacaktır.

Lüp lüp ağza atılmalık: Hurma topları tarifi

  • Çikolatalı muz topları


Çikolata dedik diye hemen kaçmayın, bitter çikolatalı bu hafif tarifimiz hızlıca hazırlayıp iş yerinde öğle saatlerinize keyif katabilirsiniz.

Muhteşem ikilinin buluşması: Çikolatalı muz topları tarifi

  • Enerji topları

enerji-toplari-tarifi
Badem ve cevizin lezzet katacağı enerji toplarımızı iş yerinde yiyip patrondan zam istemeye tüm motivasyonunuzla gidebilirsiniz.

Enerjinize zam gelecek: Enerji topları tarifi

  • Yalancı çikolata

Yalancı Çikolata
Çikolatasız yaşayamam diyenler için, çocuğunuza bile gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz bu tarifimiz "yalancı" ama gerçekleri kadar lezzetli.

Çikolatalı yalanlar: Yalancı çikolata tarifi

  • Havuç topları

havuc-toplari-tarifi-fb
Havuç ile hindistan cevizinin damaklarda lezzet şölenleri yaratacak buluşmasından çıkan tarifimiz çantanızın demirbaşlarından olacak.

Çantanızda hep bulunsun isteyeceksiniz: Havuç topları tarifi

  • Şekersiz yulaflı kurabiye


Dünyanın en masum atıştırmalığı seçilebilecek bu tarifimiz yulaf ezmesi ve muz püresi ile hazırlanıyor. Aman dikkat, iş yerinizdeki arkadaşlarınıza dağıtmaktan size kalmayabilir.

Çayın yanına çok yakışacak: Şekersiz yulaflı kurabiye tarifi

  • Pişmeyen şekersiz kurabiye


İş yerinde kahve saatlerinizin keyfini katlayacak bu tarifimizdeki hurma ve kakao tatlı krizinizi en hafifinden atlatmanızı sağlayacak.

Çantayı doldurmalık: Pişmeyen şekersiz kurabiye tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?