https://yemek.com/tarif/barnies-coffee-kitchen-pazi-yapragina-sarilmis-izgara-hellim | Pazı Yaprağına Sarılmış Izgara Hellim Tarifi

Barnie’s Coffee Kitchen'dan Yemek Masasında Şıklık Yaratan Tarifler

Favorilerime
Ekle

Bayılacağınızdan adımız gibi emin olduğumuz tariflere giriş yapmadan önce kısaca Barnie's Coffee Kitchen'a hakkını vermek istiyoruz.

Genel olarak kahve içilen mekanlarda çok güzel yemekler bulabilmek zordur. Kahve içmeye gittiğinizde kahve içmek istersiniz, yanına alacağınız yiyeceklerin güzelliğini pek fazla düşünmezsiniz çünkü odağınızda kahve vardır. Ancak bazen, bazı güzel yerler bu iki konsepti de bir araya getirir. Yani hem kahve içebilirsiniz hem de müthiş yemekler yiyebilirsiniz.

Barnie's Coffee Kitchen'dan bahsediyoruz. Daha önce sizin için gezdiğimiz, onayladığımız ve tariflerini severek aldığımız Barnie's Coffee Kitchen tariflerini bir araya getirip sizin için bir karnaval yaratmak istedik.

Önlükler, fırın eldivenleri, spatulalar hazırlansın. Mutfağa giriyoruz.

Tatlıdan vazgeçmeyenlere: Elmalı tart

Apple Pie Tarifi

Apple Pie Tarifi

Amerikan filmlerinde görmeye alışık olduğumuz hatta yarışmaları yapılan elmalı tartı evde yapmanın keyfi çok başka olacaktır. Mutfak misler gibi elma ve tereyağ kokacak, mutfağın önünden geçenler bir dilim alabilmek için sıraya girecek.

Üzerine biraz da pudra şekeri: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Apple Pie (Elmalı Tart)

Denizin müdavimlerine: Karidesli krep

Karidesli Krep Tarifi

Karidesli Krep Tarifi

Krep denildiğinde aklınıza yalnızca tatlı krepler geliyorsa biraz duraksamanızın vakti geldi demektir. Arkanıza yaslanın, karideslerinizi keyifle temizleyin ve kendinize kocaman bir karidesli krep yapın. Yanına da güzel bir içecek açmayı unutmayın.

Beşamel sosuyla hem de: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Karidesli Krep

Etin en güzelini sevenlere: Kuzu incik

Kuzu İncik Tarifi

Kuzu İncik Tarifi

Kendini güzel görünmeye adamış, nar gibi renk almış bir kuzu incik, altında tane tane yapısıyla pilavı aratmayan risotto, sabırsızlıkla bekleyen mideler...

Püf noktalarıyla birlikte: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Kuzu İncik

Sağlıklı beslenenlere: Pazı yaprağına sarılmış ızgara hellim

Hayatını sağlıklı beslenmeye adamış, yediği içtiği mis gibi ferahlık olan arkadaşlar. Sizlere sesleniyoruz. Kalbinizi çalacak bir tarif bu tarif. Pazı yapraklarının özel tadı, ızgaralanmış hellim peyniriyle bir araya geliyor. Sonucu mutluluk garantili.

Pesto sos eşliğinde: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Pazı Yaprağına Sarılmış Izgara Hellim

Uzak Doğu'yu iyi bilenlere: Asya somon

Asya Somon Tarifi

Asya Somon Tarifi

Noodle'ı evde yapmasanız da olur. Satın alın noodle'ınızı. Üzerine yerleştireceğiniz somonu ise 1 gün boyunca marine edin. Yerken kendinizden geçin, Uzak Doğu'nun yakınlığını hissedin. Noodle bana fazla diyenlere salatayla da olur diyoruz.

Ağız sulandıran güzellikte: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Asya Somon

Güzel bir akşam yemeğine: Parmesan soslu tavuk

Parmesan Soslu Tavuk Tarifi

Parmesan Soslu Tavuk Tarifi

Ben beyaz eti severim, beyaz et benim etim diyenlere hak veriyoruz. Üzerine bir de parmesan sosu dökülürse dünyanın en leziz yiyecekleri arasına girebilecek tavuğa ise 10 üzerinden 10 puan veriyoruz.

Üstüne bir de biberiye: Barnie’s Coffee Kitchen’dan Parmesan Soslu TavukDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?