doyamayanlar-icin-2

3. Kez Bizimle: Türkiye'nin İlk Gece Pikniği Urban Picnic 3-4 Mayıs'ta Kemer Country'de!

Favorilerime
Ekle

Duyduk duymayın demeyin; 2017'de "Türkiye'nin ilk gece pikniği" olarak yola çıkan Urban Picnic 3. kez yeniden bizlerle birlikte!

Yemek.com ve Hybrid'in birlikte düzenlediği Urban Picnic geçtiğimiz sene de ona ev sahipliği yapan Kemer Country Orman Evi'ne 3-4 Mayıs tarihlerinde daha fazla sürpriz, daha fazla eğlence ile geri dönüyor. 18.00'deki kapı açılışından saat 01.00'e kadar gece boyunca onlarca farklı restorandan yüzlerce farklı lezzetin sınırsız ikram edileceği Urban Picnic'te İstanbul'un en trend ve en sevilen restoranları; Türk, İtalyan, Uzakdoğu, Meksika, Fransız mutfağı lezzetleri ile pizza, burger, meze, vejetaryen, tatlı, kahve ve gecenin sonunda da en sevilen sokak lezzetlerini bulabileceksiniz. Urban Picnic'te bizi lezzete boğacak ve tıka basa doymamızı sağlayacak tüm restoranların listesine hemen şu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Bu arada bu sene ilk kez Urban Picnic'e gelip bu eşsiz deneyimi bizimle birlikte yaşayacakların aklındaki sorulara yanıt verdiğimiz içeriğimize de göz atmak isteyebilirsiniz: Türkiye'nin İlk ve Tek Gece Pikniği Urban Picnic Katılımcılarının Bilmesi Gereken 9 Şey

Üstelik bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız, limitsiz olacak! Diğer bir deyişle tüm bunların hepsi bilete dahil!

Sadece tıka basa yemeyecek, aynı zamanda eğlenceye de doyacağız. Daha önceki etkinliklerde Pinhani ve Yeni Türkü ile coşmuşken bu sene Evrencan Gündüz ve Güntaç'ın canlı konserleriyle ısınacak, konserlerin öncesinde ve sonrasında da gece boyu sahne alacak DJ Tan Güner ve DJ Stylist ile dans etmeden duramayacağız!

Daha önceki senelerde bizimle birlikte olanların bile bilmediği yeni bir sürprizimiz daha var bu sene: Bu seneye özel olarak yemyeşil Urban Market alanında da her yerde bulamayacağınız tasarım ürünlerini keşfedebilecek ve alışveriş yapabileceksiniz.

Yeteri kadar heyecanlandıysak bir nefis haber daha verelim: Türkiye'nin ilk gece pikniği Urban Picnic'in üçüncüsü için biletler satışa çıktı! Biletler tükenmeden hemen almak isteyenleri şöyle davet edelim: Urban Picnic Biletix sayfası.

urban-picnic-2019-afis

Restoranlar hakkında daha fazla detay ve etkinlik alanına ulaşım bilgilerini önümüzdeki günlerde Yemek.com üzerinden paylaşacağız, beklemede kalın!

Öyleyse orman içinde benzersiz bir piknik deneyimi sunan, 2 gece boyunca içinde gastronomik deneyimler, müzik, eğlence ve sürprizler barındıran ve tüm bu deneyimin sınırsız, limitsiz olduğu Urban Picnic'e ilk kez katılacaklar ya da geçtiğimiz sene hep beraber yaşadığımız o keyifli anları yeniden hatırlamak isteyenler için kısa bir görsel özet geçelim ve yeniden görüşmek üzere diyelim!

Bu arada küçük bir hatırlatma; etkinliğimizde +18 yaş sınırımız bulunuyor.

Urban Picnic'te geçtiğimiz sene neler oldu?

12-13 Mayıs 2018'de Kemer Country'de gerçekleşen Urban Picnic'te onlarca restoranın birbirinden nefis lezzetleriyle tıka basa doymakla kalmadık, aynı zamanda farklı bir açık hava deneyimi yaşarken çimenlerde dans edip müzikle kendimizden geçtik. Kısacası birazdan göreceğiniz gibi çok ama çok eğlendik!

2017'de ilk kez düzenlediğimiz Urban Picnic kısaca böyle geçti:

2018'de ise Urban Picnic'in ikincisinde işte böyle eğlendik:

Geçtiğimiz sene Kemer Country'de yapılan Urban Picnic'ten geriye kalan bazı fotoğraflar ise hemen aşağıda. Bizi yalnız bırakmayan, bizimle birlikte iki gece boyunca eğlenen herkese kocaman sevgilerimizle...

urban-2018de-neler-oldu1

urban-2018de-neler-oldu2

urban-2018de-neler-oldu3

urban-2018de-neler-oldu4

urban-2018de-neler-oldu5

urban-2018de-neler-oldu17

urban-2018de-neler-oldu18

urban-2018de-neler-oldu6

urban-2018de-neler-oldu7

urban-2018de-neler-oldu8

urban-2018de-neler-oldu9

urban-2018de-neler-oldu10

urban-2018de-neler-oldu11

urban-2018de-neler-oldu12

urban-2018de-neler-oldu13

urban-2018de-neler-oldu14

urban-2018de-neler-oldu15

urban-2018de-neler-oldu16

Daha fazla fotoğraf için şu albüme de göz atabilirsiniz.

2017'de gerçekleşen ilk Urban Picnic'te yaşadığımız keyifli anlara ise şu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Yeniden yaşamak için artık gün saymaya başladığımız bu eşsiz deneyimi, tüm bu eğlenceyi geceliği sadece 185 TL'den Biletix'ten alabilir ve tek bir biletle tüm bu yeme-içme deneyimini sınırsız ve limitsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu arada evcil hayvanlarınızı da etkinlik alanına getirebilirsiniz. Minik dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Diğer bir deyişle sadece bir bilet parasıyla sınırsız yiyip içebilecek, nefis konserler izleyecek, bol bol dans edecek ve tadı damakta kalacak harika anılar biriktireceksiniz.

Yemek.com'un Hybrid ile birlikte ortak düzenlediği, partnerleri arasında Yemeksepeti'nin bulunduğu "Türkiye'nin ilk gece pikniği" Urban Picnic bu yıl 3-4 Mayıs'ta 18.00-01.00 saatleri arasında nefis doğasıyla Kemer Country'de!

Tükenmezse biletler Biletix'te!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?