İnsanlar Gittikleri Restoranda Başlarına Gelen En İlginç Olayı Anlatıyorlar

Favorilerime
Ekle

Karnınızı doyurmak için restorana ya da bir şeyler içip arkadaşlarınızla sohbet etmek için bir kafeye gidersiniz. Ama bazen çok normal başlayan gününüz bir anda burada yaşadığınız şeylerle sıradanlıktan çıkar ve üzerinden aylar, yıllar geçse bile herkese anlatacağınız bir anıya dönüşür.

İşte bizden buradan hareketle Yemek.com takipçilerine "Bir restoranda/kafede başına gelen en ilginç şey neydi?" diye sorduk; birbirinden eğlenceli, birbirinden şaşırtıcı cevaplar aldık.

Zaman ayırıp yaşadıklarını bizimle uzun uzun paylaşan herkese çok teşekkür ederiz, harikasınız!

Sizin de böyle anılarınız varsa yorumlarda buluşalım.

NOT: Görseller temsilidir.

"Garsonun ve sucukların arkasından bakakaldım"

sucuklu-kasarli-tost

"Küçükken sucuklu tost söylemiştim sucukları en sona ayırmıştım. Sonra garson geldi ve tabağı aldı gitti. Ben de garsonun ve sucukların arkasından bakakaldım.??"

semanur-basdemir

"Arkadaşıma benzeyen bir yabancıya sarıldığımı fark ettim"

"Yemek yemek için gittiğim mekanın karşısında bir arkadaşımı gördüm, deli gibi el salladım... Yanıma geldi sarıldım, aa sen beni tanımadın mı deyip kendimi hatırlatmaya çalışırken, sonunda arkadaşıma benzeyen bir yabancıya sarıldığımı fark ettim ??"

ipek-uncu

"Bir kupa süt, bir kupa kahve geldi, birbirine karıştırmak için de boş kupa getirdi"

Kupalar Artık Rengarenk !

"Sütlü Nescafe istedim, bir kupa süt bir kupa kahve geldi ağzına kadar dolu. Birbirine karıştırmak için bir de boş kupa getirdi."

perran-berk

"Gelen menü listesi değil, burger menüydü"

"Sipariş almak isteyen garsona bir menü alabilir miyiz dedik, gelen menü listesi değil burger menüydü."

hande-goksu-fb

"Garson ne dese 'İyi yiyin yiyin, bu yaştan sonra kilo alsanız ne olacak'"

"Kardeşimle sabah çorba içmeye bir restorana gittik, haliyle önce ekmek kaşık çatal servis açtı garson masaya, biz de ekmek kutusundan bir dilim ekmek aldık, yerken kardeşime dedim ki kilo alacağız önce ekmeğe saldırdık dedim, garson ne dese 'iyi yiyin yiyin bu yaştan sonra kilo alsanız neolacak' ?????? Önce çok şaşırdık sonra gülme krizine girdik.????"

emine-malkocoglu-fb

"Buradaki hesabı Tedaş'a niye ödeyeceğiz, ne saçma"

"Kuzenle Afyon'da teras katta kahve içmeye girdik, bir kafede yedik içtik güldük eğlendik, sıra ödemeye geldi. Kuzen hesap istedi hemen tepemizde dikilen garson tedaş dedi, kuzen bana baktı, ben kuzene baktım, sessizce kuzene dedim ki 'Tedaş ne kız (ben yurt dışında yaşıyorum Tedaş'ın ne olduğunu bilmiyordum), 'Elektrik dairesi ve o da buradan 3 sokak ötede' dedi. Ben şok garsona dönüp 'Buradaki hesabı Tedaş'a niye ödeyeceğiz ne saçma' dedim. Garsonda bir kahkaha 'Yok hanımefendi tek kat aşağı dedim' dedi. Ben kuzen garson koptuk gülmekten.
????????????????????????"

zemnos-fb

"Birileri caz kafeyi soruyor diye çevirince kominin acıklı bir ifade ile 'Bizde sadece Türk kahvesi var' demesi"

turk-kahvesi-diyeti

"Bir lokantada otururken bir turistin adres sorması, birileri caz kafeyi soruyor diye çevirince kominin acıklı bir ifade ile 'Bizde sadece Türk kahvesi var' demesini, bir de yine bir lokantada tuvaletin kilidi sıkışınca içeriden uzunca bir süre bağırmamı sonunda sesimi duyup geldiklerinde kilidi açmak için uğraşmalarını hiç unutmam."

aysegul-er-fb

"Açık olduğunu sandığım iyi silinmiş cam kapıya sinek gibi yapışmıştım"

"Bağdat Caddesi üzerinde oldukça şık bir pastane-cafe tarzı bir yerde oturduk. Güzel geçen zamanlardan sonra kalkıp gidecekken, çıkmadan önce bir WC'ye uğriyim dedim. Döndüğümde arkadaşım kapının dışına çıkmak üzere diye hızımı artırıp açık olduğunu sandığım iyi silinmiş cam kapıya sinek gibi yapışmıştım.?????? Burnumu kırdım sandım, acısı büyüktü..??"

emrsu-fb

"'Arkadaş diyette şu döneri alır mısın içinden?' dedik 'Oki' dedi aldı gitti"

"Ekmek arası döner istedik. Ekmek arasında sadece salata bir parça da döner. Garsonu çağırdık .'Arkadaş diyette şu döneri alır mısın içinden?' dedik 'Oki' dedi aldı gitti. Biz şok!"

unde-fb

"Uçaktan indiğimde herkes bana bakıyor gibiydi"

mirror

mirror

"Restoranda değil ama uçakta kahve almıştım, elimde uyuyakaldım ve hepsi üstüme döküldü. Temmuzun sıcağında klimanın altında donmuştum. Seyahatim boyunca battaniye ile oturdum. Beyaz pantolon ve yine açık renk bir tuniğim vardı. Uçaktan indiğimde herkes bana bakıyor gibiydi. Rezillikti yaa??"

esra-bulut-fbDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Zemnos Zilif3 Ocak 2019 3:48
Tskler, bir anımı tekrardan yasadım ??????????
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?