temmuz-2017-instagram-hesaplari-one-cikan

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

2017'nin yarısını ardımızda bıraktığımız sıcak, çok sıcak temmuz ayına gelmiş bulunuyoruz. Serinlemek için elimizden gelen her yolu değerlendirdiğimiz, öğrendiğimiz tüm yöntemleri denediğimiz şu sıcak yaz günlerinde Instagram hesabınızı açar açmaz karşınıza çıkan tatil fotoğrafları canınızı en az sıcak kadar sıkıyor olabilir, biliyoruz.

Özellikle hala tatile gitmemiş, şöyle ayağının ucunu bile denize değdirmemiş olanlardansanız, sizi hemen böyle alalım.

Sıcaklarla boğuşurken bir de içiniz sıkılmasın, birbirinden nefis Instagram hesaplarıyla gözünüz gönlünüz açılsın.

Yaz sıcaklarıyla en lezzetlisinden mücadele etmenizi sağlayacak tariflerini paylaşanlar da var, gezip gördüğü yerlerde sizin de mutlaka tadına bakmanız gereken lezzetleri bir bir anlatan da...

"Diyette olanlar ne yapsın peki?" derseniz, birbirinden sağlıklı tariflerini ve diyet önerilerini paylaşan Instagram hesaplarından da söz edeceğimizi söylemek isteriz.

Buyursunlar...

Biz Gittik

Neden takip etmeli: Yeni yerler keşfetmeyi seviyor, bu tutkunuzu bir de yemekle bir araya getirince mutluluktan göklere çıkıyorsanız takip etmelisiniz mesela. Bir sonraki rotanızı belirlemeden önce bu Instagram hesabına uzun uzun göz gezdirmekten kendinizi alamayacaksınız, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bizgittik

Karpuz Kabuğum

Neden takip etmeli: Malum yaz deyince akla ilk düşenlerden biri kilolar. Siz de sürekli diyette olanlardan, bu nedenle ne yiyeceğini bilemeyenlerdenseniz bu Instagram hesabını kaçırmayın deriz. Nefis önerileri ve iştah açan enfes diyet yemekleriyle Diyetisyen Rotinda Çağdaş, size iyi gelecek, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: karpuzkabugum

İlayda Emre Geziyor

Neden takip etmeli: Hem gezmeyi hem de yemeyi sevenlerin bayılacağı bir Instagram hesabı olur kendisi. Nereye gidildiğinde neler yenmeli, nerelere uğramadan dönülmemeli sorularının cevaplarını tek tek bulabilir, sadece bu hesabı takip ederken kendinizi bir anda yeni tatil rotaları belirlerken bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ilaydaemregeziyor

Eatartistic

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni yüzlerinden biri olur kendisi. Birbirinden nefis yemek fotoğraflarıyla ağzınızı sulandıran, herkes evde yapabilsin diye hazırladığı lezzetlerin tariflerini de tüm ayrıntılarıyla paylaşan bir Instagram hesabı üstelik.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eatartistic

Bowl Of Yum

Neden takip etmeli: Eğer sağlıklı beslenmeye kendinizi adadıysanız, iştahınızı açacak bol kalorili yiyeceklerdense birbirinden hafif ve sağlıklı yemeklerle karşılaşmak istiyorsanız, günlük hayatınızda hemen uygulamaya başlayacağınız sağlık dolu öneriler almak istiyorsanız bu Instagram hesabını takip etmelisiniz. Hem de hemen şimdi!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bowlofyum

Freecipes

Neden takip etmeli: Özellikle glutensiz beslenmek zorunda olanların ya da bu şekilde beslenmeye özen gösterenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında, aklınıza gelebilecek, canınızın isteyebileceği tüm lezzetler en sağlıklısından hazır ediliyor, tüm tarifler ayrıntılarıyla veriliyor. Daha ne olsundu?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: freecipes

Peppycooky

Neden takip etmeli: Çünkü kendisi, paylaştığı her yemek fotoğrafına hayran bırakan, verdiği her tarifi görür görmez yapmak isteyeceğiniz, üzerinden bal damlayan bir Instagram hesabı. Şu ana kadar kendisinden haberdar olmadıysanız hemen şimdi takip etmeye başlayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: peppycooky

Meal in Real Life

Neden takip etmeli: Şehri, dünyayı adım adım gezme hayali olanlara ilham olacak, her bir paylaşımıyla sizi yollara düşme isteğiyle dolup taşıracak, üzerinden mis kokular yükselen bir Instagram hesabı karşınızdaki. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mealinreallife

"Peki ya yedikten sonrası?" bonusu: Fakat İyi Yedik

Neden takip etmeli: Görüp görebileceğiniz en farklı, en eğlenceli Instagram hesaplarından biri karşınızda! Ağzına kadar dolu, özenle sunulmuş tabaklara inat, bu hesapta her yemek bittikten sonra paylaşılıyor. Sözün kısası, her paylaşımında kendinizi bulacağınız, her fotoğrafıyla kahkahalara boğulacağınız, pek doğal bir Instagram hesabı arayışındaysanız hemen buyurun böyle.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fakatiyiyedik_

Biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

instagram

instagram

O kadar Instagram'dan, Instagram'daki birbirinden enfes hesaplardan söz ettik, elbette biz de Instagram'dayız, söylemeden geçmeyelim istedik.

Artık hepiniz biliyorsunuz ama bilmeyenler varsa hatırlatmak istedik, birbirinden enfes tariflerimize, sizi koşar adım mutfağa sürükleyecek videolarımıza, güldürürken yediren paylaşımlarımıza Instagram hesabımızdan da ulaşabilirsiniz.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?