Instagram'da Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 10 Sağlık Dolu Hesap

Favorilerime
Ekle

Malumunuz, her ay "Ayın Instagram hesaplarını" seçiyor, hala tanışmadığınız birbirinden lezzetli hesaplarla sizleri tanıştırmaya çalışıyoruz. Bakınız: Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Bu kez istedik ki "Siz böyle güzel şeyler paylaşıyorsunuz ama ben diyetteyim, yediklerime dikkat etmem gerekiyor." diyenlere, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş olanlara özel bir liste hazırlayalım. Birçoğu gerçek birer diyetisyen tarafından hazırlanan sağlık ve lezzet dolu Instagram hesaplarıyla sizleri tanıştıralım.

Sağlıklı beslenmenin nasıl lezzetli bir deneyime dönüşebileceğini kanıtlayan, sadece tarifleriyle değil verdikleri nefis önerilerle de her an size destek olacak Instagram hesapları onlar. İçlerinde henüz takip etmedikleriniz varsa sizi hemen takip butonlarına alalım.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık, Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli ve sağlık dolu!

mutfaktakidiyetisyen

Neden takip etmeli: Bir beslenme ve diyet uzmanının paylaştığı nefis önerilere ve önerilerinden de nefis tariflere ulaşmak isterseniz hemen takip edin deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktakidiyetisyen

dyt_dilankoyun

Neden takip etmeli: "Ben kalori hesabı yapmadan durmam, duramam, ne yediğimin kalorisini bilmem gerek." diyenler buraya! Gördüğünüz, yaptığınız, aldığınız her lezzetin kalorisini bilerek, gönül rahatlığıyla yemenize olanak sağlayan bir Instagram hesabı karşınızda.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt_dilankoyun

chirimirim

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında şeker yok, gluten yok, laktoz hiç yok. Kendi tanımıyla "Bütünsel sağlıklı beslenme & yaşam" tutkunlarından biriyseniz sizi hemen takip butonuna doğru alabiliriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: chirimirim

dytemsaltaskiran

Neden takip etmeli: Kilo vermek ve diyet yapmak isteyenlerin Instagram'daki uğrak adreslerinden olan bu hesapta aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Sağlıklı öneriler, rengarenk ve lezzetli tarifler, size büyük bir ilham olacak örnekler ve daha neler neler...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytemsaltaskiran

healthycreature

Neden takip etmeli: Onlar, kendi tanımlarıyla "Sağlıklı beslenmeye, minimal ve doğal yaşamaya çalışan pişirmeye, yemeye aşık iki öğrenci". Verdikleri birçok tarif ve öneri sağlıklı olmasının yanı sıra pratik ve ekonomik. Üstelik sadece tarif değil, beslenmeye dair şahane bilgiler de edinebileceğiniz bir Instagram hesabı. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthycreature

dytcigdemyavuz

Neden takip etmeli: Karşınızda yine birbirinden lezzetli tarif önerilerini takipçilerinden esirmeyen bir diyetisyen var! "Elimden geldiğince yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum" diyenlere ilaç gibi gelecek bu önerilerle bir an önce tanışın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytcigdemyavuz

dyt.merveayyildizli

Neden takip etmeli: Çünkü bu Instagram hesabı sayesinde aklınızda olan, belki aylardır aradığınız, belki de hiç aklınıza bile gelmeyecek şifa, sağlık ve lezzet dolu neredeyse tüm tarifleri bulabilir, ağız tadıyla formda kalmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.merveayyildizli

diyetisyen.gizemkasap

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek ya da diyet yapmakla yakından uzaktan ilgisi olmayanların bile farkına varmadan sağlıklı beslenmesine destek olacak kadar lezzetli bir Instagram hesabı karşınızda! Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyen.gizemkasap

eathealthybehappyy

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı, adından da anlayabileceğiniz gibi size tam da istediğiniz şeyi vadediyor: "Sağlıklı beslen ve mutlu ol." Sadece vadetmekle de kalmıyor, verdiği tarifler ve nefis önerilerle adının iddiasını her paylaşımıyla fazlasıyla karşılıyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eathealthybehappyy

dytnisacoluoglu

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Listemizi tamamlarken sıra da yine harika önerileriyle baş ucu rehberi olarak kullanmak isteyeceğiniz gerçek bir diyetisyenin hesabı var. Takip etmeye başlar başlamaz "Sağlıklı beslenmenin bu kadar renkli ve lezzetli olduğunu bilseydim çok daha önce başlardım" diye düşüneceğiniz bir hesap olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytnisacoluoglu

Küçük bir hatırlatma: Bu kadar Instagram'dan söz etmişken söylemeden geçmeyelim. Eğer hala Instagram hesabımızdan haberdar olmayanlar varsa bizi şuradan takip edebilirsiniz: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

DİYETİSYENTUGBADEMİRKİRAN22 Haziran 2022 6:09
Sağlıklı tarifler ve diyet önerileri için benim hesabıma da beklerim. Instagram : dyt.tugbademirkiran
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?