https://questorpastor.wordpress.com/2013/12/08/sermon-what-are-you-dreaming-of/ | questorpastor - rüyada yemek yemek

Kısmet, Ferahlık, Para: Rüyada Görülen Yemeklerin Anlamları

Favorilerime
Ekle

Dünya üzerinde insanlar "rüyalarında gördüklerini hatırlayanlar" ve "rüyalarında gördüklerini hatırlamayanlar" olmak üzere ikiye ayrılır. Bazılarımız sabah uyandığında kocaman bir gün boyunca anlatabileceği rüyaları hatırlar, bazen de yalnızca şu cümleyi söyleriz: Çok fazla rüya gördüm ama hiçbirisini hatırlamıyorum.

Hangi kategoride olursak olalım rüyamızda bir şey gördüğümüzde hemen anlamını merak ederiz. Rüyada kedi görmenin ne demek olduğunu tahmin edebiliriz az çok ancak bazı şeyler vardır ki ne anlama geldiğini bulamayız.

Biz de rüyanızda gördüğünüz ya da görebileceğiniz yemekleri ve tabirlerini bir araya getirdik. Sabah uyandığınızda hemen aklınıza gelsin ya da arkadaşlarınıza söyleyebilin diye.

Rüya tabirleri açılsın, içinden yemekler saçılsın.

Rüyada yemek yemek: En basitle başlayalım

Rüyanızda hangi yemeği yediğinize göre değişen anlamlar olsa da güzel pişmiş lezzetli bir yemek yemek, mutluluk demektir. Eğer bu yemekten bir lokma aldığınızı görürseniz iyi bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada et yemek: Çiğ ve pişmiş olarak

Rüyanızda et yediğinizi gördünüz ancak anlamı etin nasıl olduğuna bağlı olarak değişiyor. Eğer rüyanızda çiğ et yediyseniz sıkıntılı bir dönemden geçeceğiniz, pişmiş bir et yerseniz bereketli bir dönemden geçeceğiniz tahmin edilir.

Rüyada ekmek yemek: Fırından yeni çıkmış ya da bayat

Rüyanızda ekmek yediğinizi gördünüz ancak ekmek nasıldı? Eğer gördüğünüz ekmek fırından taze çıkmış bir ekmekse maddi sıkıntıları arkanızda bırakacağınız anlamına gelir. Rüyada bayat ekmek yemekse umduğundan çok daha fazlasını elde etmek demektir.

Rüyada elma yemek: Kırmızı ya da yeşil

Rüyada elma yediğinizi görmeniz kısa zamanda iyi bir fırsatın karşınıza çıkacağı anlamına gelir. Rüyada kırmızı elma görmek talihin döneceğine, rüyada yeşil elma görmek ferahlığa delalettir.

Rüyada erik yemek: Yeşil ya da kırmızı

Rüyanızda erik yediğinizi görmeniz hastalıklardan kurtulacağınız anlamına gelir. Eğer gördüğünüz erik yeşilse ağzınızın tadının yerine geleceğine, kırmızı erikse iş yerinizden terfi alacağınıza yorumlanır.

Rüyada ceviz yemek: Ceviz içi de dahil

Rüyada ceviz görmek olumsuzluklara işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz ceviz kısa süre içinde yaşayacağınız talihsiz bir olayı işaret eder. Ceviz içi yemeniz üzgünlükle, ceviz ağacı görmeniz de maddi sıkıntıyla yorumlanır.

Rüyada zeytin görmek: Yeşil ya da siyah

Rüyada yeşil ya da siyah zeytin görmek mutlulukla yorumlanır. Bu zeytinleri yediğinizi gördüyseniz uzun zamandır planladığınız şeylerin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada lokum yemek: Fındıklı ve güllü

Rüyanızda lokum yediğinizi gördüğünüzde kısa sürede ağzınızın tadının yerine geleceği anlamına gelir. Sıkıntıların bitmesi ve yeni bir başlangıçla yorumlanır. Fındıklı lokum kısmet, güllü lokum şans demektir.

Rüyada nar yemek: Nar tanesi ya da ekşi nar

Rüyada nar görmek çok etaplı bir işi başarıyla bitireceğiniz anlamına gelir. Eğer rüyanızda nar tanesi yiyorsanız iş hayatınızda büyük bir unvana sahip olacağınıza, ekşi nar yiyorsanız olumsuz bir olaya dahil olacağınıza işarettir.

Rüyada fındık yemek: Yeşil ve kabuklu

Rüyada fındık yemek yapacağınız küçük yatırımların büyük geri dönüşleri olacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda gördüğünüz fındık yeşilse başarınızın gittikçe artacağına, kabukluysa kısmetin kapanacağına işaret eder.

Rüyada lahmacun yemek: Pişirmek ya da hamurunu görmek

Rüyada lahmacun yemek dargınlıkların sonuna gelineceği anlamına gelir. Eğer rüyanızda lahmacun pişiriyorsanız ummadığınız bir yerden güzel bir haber alacağınıza, lahmacun hamurunu görmekse borçlardan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada çikolata yemek: Hediye etmek ve çok sayıda görmek

Rüyanızda çikolata görmeniz hastalıklardan kurtulmaya delalet eder. Karşınızdaki kişiye çikolata hediye ettiğinizi görmek içinizdeki duyguları açığa çıkaracağınıza, çok sayıda çikolata görmekse hırslarınızla ilgili sorunlar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada üzüm yemek: Mevsiminde ve saklımla

Rüyanızda üzüm görürseniz bu bolluğa ve berekete işarettir. Eğer salkımdan üzüm yediğinizi görürseniz ferah içinde geçirilecek uzun bir yıl anlamına gelir. Mevsiminde üzüm yediğinizi görmekse hayırlı bir kapı açılacağına işaret eder.

konyapasamkuruyemis - rüyada fıstık görmek

konyapasamkuruyemis - rüyada fıstık görmek

Rüyada fıstık yemek: Kabuklu ve Antep

Rüyanızda fıstık yediğinizi görürseniz bu sıkıntılardan feraha çıkmaya anlamına gelir. Eğer gördüğünüz fıstık kabuklu fıstıksa yüklü miktar bir parayla karşılaşacağınıza, Antep fıstığıysa iş hayatınızda terfi anlamına gelir.

Rüyada limon yemek: Limon suyu ve ağacını da görmek

Rüyada limon görmek sıkıntıyla yorumlanır. Eğer rüyanızda limon ağacı gördüyseniz hayırsız birisiyle karşılaşacağınız, limon suyu içtiğinizi gördüyseniz hayırsız bir iş yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada ciğer yemek: Karaciğer ve koyun ciğeri

Rüyanızda ciğer yediğinizi görürseniz bu rızkınızın artacağı anlamına gelir. Eğer gördüğünüz ciğer bir koyun ciğeriyse servet ve mutluluk, karaciğerse cömert birisiyle karşılaşmaya işarettir.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?