kuzey-ege-lezzet-duru-ferhat-sef

Kuzey Ege Lezzet Turu: Ferhat Şef'le 3 Günde 2 Şehir, 24 Mekan!

Favorilerime
Ekle

Bugün Ferhat Şef ve Mete ile Kuzey Ege yolcusuyuz, siz de bize katılın hadi! Yakın zamanda yolunuz bu taraflara düşecekse hemen şimdi bu mekanları kaydetmeyi de unutmayın, çünkü bugüne dek belki de hiç bilmediğiniz mekanlardan en meşhur olanlarına, nefis lezzetlerle dolu, iddialı bir Kuzey Ege lezzet turu yapacağız birlikte!

Çanakkale'den Balıkesir'e doğru ilerlediğimiz lezzet rotamızda sizi en klasik tatlardan bölgeye özel gizli tariflere, yeni nesil mekanlardan popüler adreslere birçok mekan ve lezzet bekliyor. Mekanların mutlaka denenmesi gereken yemekleri de Ferhat Şef önerileriyle geliyor. Son olarak yediklerimizin güncel fiyatlarını da bir bir verdiğimizi söylemeden geçmeyelim ve sizi hiç merakta bırakmadan önce videomuza, ardından da detayları konuşmak üzere aşağıdaki yazımıza doğru alalım. Buyursunlar...

 

 

Videomuzu izlerken canınızın bir anda yemek istediği birçok lezzeti Yemeksepeti'nden tek tıkla sipariş verebileceğinizi hatırlatmadan geçmek olmaz: Yemeksepeti'nden hemen sipariş vermek için tıklayın!

İçindekiler


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?