kasim-2017-instagram-hesaplari-one-cikan

Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bilmeyen kalmasın, her ay birbirinden enfes Instagram hesaplarıyla sizi tanıştırmaya kasım ayında da devam ediyoruz!

Eğer siz de Instagram hesabınızı açtığınızda karşınıza şöyle iştah açan lezzetler, neredeyse kokusu burnunuza kadar gelen şahane yemek fotoğrafları ve tüm detaylarıyla anlatılmış tarifler çıksın istiyorsanız yaklaşın böyle.

"Yok ben yemek yapmayı değil, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum" derseniz birbirinden enfes lezzetlerin peşinde semt semt, şehir şehir hatta ülke ülke gezen, şahane mekan önerileriyle ufkunuzu açan Instagram hesapları olduğunu da söylemeden geçmek istemeyiz.

Sözün kısası, bu ay Instagram yine dopdolu, eğer hala takip etmiyorsanız bu Instagram hesapaını takibe alın deriz.

Minik bir not: Sıralamamızı hiçbir kriter göz etmeden yaptık, zira bu hesapların her biri ayrı bir harika!

helloeatclean

Neden takip etmeli: Şöyle hafif hafif başlayalım dedik, hafifliğin en lezzetli hallerini sunan bu Instagram hesabımızı radara aldık. "Bir yemek hem sağlıklı hem de lezzetli olabilir mi ki?" gibi endişelerden eser bile bırakmayan bu hesapta yer alan tariflerin her birini tek tek denemek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: helloeatclean

gurmedegilacim

Neden takip etmeli: Yeni tatlar keşfetmek, enfes bir lezzetin peşinden gitmek için şehir değiştirmeye bile üşenmeyecek olanların takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, en tok anınızda bile sizi acıktırabilir, baştan söyleyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmedegilacim

fakirgurmesi

Neden takip etmeli: "Adının samimiyeti yeter" dedirten, her paylaşımının ardından yollara düşüp önerdiği mekana gitmek isteyeceğiniz bir Instagram hesabıyla sizi baş başa bırakıyoruz. Yalnız dikkat, tok karnına takip ediniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fakirgurmesi

z_ile_eatwithlove

Neden takip etmeli: Paylaştığı her tabak ayrı bir görsel şölen, her tabak ayrı bir "Keşke benim olsa" dedirten türden. Sağlıklı beslenmek hiç bu kadar renkli bir deneyim olmamıştı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: z_ile_eatwithlove

chokeberriies

Neden takip etmeli: Kendisi, Instagram'ın en yeni yüzlerinden olur. Ancak öyle ki iddiası her tarifinden belli. Hazır çok fazla vakit kaybetmemişken, hemen şimdi takibe alın deriz. Yoksa sonra çok pişman olabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: chokeberriies

kangurular

Neden takip etmeli: Onlar kendilerini "dünyayı gezen lezzet kaşifleri" olarak tanımlıyorlar, söylediklerinin hakkını da fazlasıyla veriyorlar. Aklınıza gelebilecek hatta hiç aklınızın ucundan bile geçmeyecek lezzetleri en iyi nerede bulursunuz, bu hesap size rehberlik edebilir, hafta sonu planlarınızı bile sadece buraya bakarak belirleyebilirsiniz, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kangurular

diyetisyennisacoluoglu

Neden takip etmeli: Sağlıklı yaşamak, sağlıklı beslenmekten geçtiğine göre formuna dikkat edenleri, diyet yapanları ve sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olmak isteyen herkesi böyle alalım. Nefis önerilerle aklının ucundan bile geçmeyen insanları bile sağlıklı beslenmeye ikna edebilecek bir Instagram hesabı bu. Takip etmezseniz üzülürsünüz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyennisacoluoglu

kivirciksef

Neden takip etmeli: Birbirinden şahane yemek fotoğraflarını görünce dakikalarca durup izliyorsanız, yemek fotoğrafçılığına ilgi duyuyorsanız ya da en önemlisi "Bu hayat tatlısız geçmez" diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Her fotoğrafına uzun uzun dalıp gideceğiniz, efsane fikirler öğrenebileceğiniz bir Instagram hesabı bu.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kivirciksef

yenibaslayanlaricinmutfak

Neden takip etmeli: Adından da anlayabileceğiniz gibi mutfağa yeni yeni girmeye başlayanların bile kolayca yapabileceği tarifler bulabileceğiniz, herkesi "yemeğe odaklama" konusunda oldukça iddialı bir hesap bu. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yenibaslayanlaricinmutfak

iremcoskunkan

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin sizin için de lezzetli bir deneyime dönüşmesini istiyorsanız, diyet yapmanın üç öğün salata yemekten çok daha nefis bir durum olabileceğini keşfetmek istiyorsanız buyurun sizi hemen böyle alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: iremcoskunkan

Biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

instagram

instagram

O kadar Instagram'dan söz etmişken hala bilmeyenler varsa diye kendi Instagram hesabımızı da hatırlatmadan geçmeyelim.

İştah açan videolarımızı, nefis tariflerimizi ve güldürürken yediren tüm paylaşımlarımızı güncel olarak takip etmek, güne hep birlikte neşeyle başlamak ve gece acıkmalarınızda bizimle dertleşmek isterseniz mesela...

Sizi hemen böyle alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?