kasim-instagram

Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken 7 Lezzetli Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bu ay Instagram hesaplarımız yine pek bir hareketli, pek bir canlı. Kasım ayında takip edilmesi gereken tatlısıyla, tuzlusuyla, ev yemekleriyle, içecekleriyle birbirinden lezzetli hesaplar bulduk yine biz.

Aralarında sadece kurabiye yapan da var, gördüğünü ve tattığını paylaşan da. Mekan mekan gezip yorum bırakan da var, yemeklerle sanatını konuşturanlar da.

Yani anlayacağınız listemizde yine ne ararsanız var.

A photo posted by Aylin Şen (@aylinsenceylan) on

Neden takip etmeli: En çok da gördüğünün fotoğrafını paylaşmayı seviyor. Bazen sıcak bir çay, bazen bir dilim ekmeğin üzerine sürülmüş lezzetler... Kendinizle ilgili bir şeyleri bulacağınız ise garanti.

Neden takip etmeli: Çünkü mutfağınızda muhakkak pişmesi gereken el yapımı dediğimiz tatları yapıyor, pişiriyor, yorumluyor. Blog sayfası da olan bu hesabı yakından takip etmenizde fayda var.

Neden takip etmeli: Kendisi çok yetenekli genç bir aşçı. Yeni tatlar denemekten ve de bunları takipçileri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yemekle aranız iyiyse göz atın deriz.

A photo posted by Kübra Doğu (@kubradogu_) on

Neden takip etmeli: Çünkü hevesi ve isteği her halinden belli olan bir yemeksever kendisi. Hem yapmayı hem de yemeyi seviyor. Sağlıklı, lezzetli yemekleri paylaştığı hesabını takip etmelisiniz.

A photo posted by @cikolataportakal on

Neden takip etmeli: Gezdiği yerlerde yediği yemekleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor çünkü. Yaptığı lezzetli yemekler de cabası. Güzel şeyler görmek, yeni bir şeyler öğrenmek isteyenler, takip ediniz.

Neden takip etmeli: Kendisi tam bir kurabiye uzmanı, sanat eseri gibi kurabiyeler yapıyor. Sevdiklerine yediriyor. Özellikle çay ve kahve aşıklarının takip etmesi gereken bir hesap.

Neden takip etmeli: Avuç içi kadar mutluluk diyen bir hesaptan bahsediyoruz arkadaşlar, yemek malzemeleriyle neler neler yapıyor bir görseniz. İşte görmeniz için de takip etmelisiniz.

Neden takip etmeli: Eğer yeni yerler keşfetmeyi, yemeyi, içmeyi, oradan oraya koşturmayı seviyorsanız bu hesap tam size göre. Yeri geliyor restoranların mutfaklarına giriyor, yeri geliyor önüne gelen tabağı yorumluyor.

Neden takip etmeli: Takipçilerine arkadaşı gibi sesleniyor, arkadaşı gibi öneriler veriyor. Çok samimi bir kere. Denemediği, yapmadığı hiçbir yemeği hesabında paylaşmıyor. Ve üstelik baştan sona kendisine ait de bir yemek kitabı çıkarmaya hazırlanıyor.

A photo posted by Dyt. Merve OK (@merveokk) on

Neden takip etmeli: Eğer formunuza ve her şeyden önce sağlığınıza dikkat ediyorsanız diyetisyen Merve Ok'un hesabını takip etmelisiniz. Kendisi, sağlıklı bir bireyin de istediği kadar tatlı yiyebileceğinin gerçek kanıtı.

Yemek.com'u takip etmeniz için bir neden

A photo posted by Yemek.com (@yemekcom) on

Çünkü karameli sevenler için turtalar, portakalı sevenler için kurabiyeler, patlıcanı sevenler için karnıyarıklar paylaşıyoruz. Paylaşmayı seviyoruz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?