Beyaz Yakalılar İçin En İdeal Sallama Çay

yemek.com
Neşe Gülmez
Portobello mantarının mutlulukla bir ilgisi olmalı.
Neşe Gülmez
21722 takipçi441 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Nisan 24, 2019
Öznur Doğan
Mayıs 22, 2015
Zeynep Çetin
Şubat 11, 2019
Duygu Arslan
Nisan 3, 2019

İş hayatının gerginliklerinden ve yoğunluğundan bahsederek tereciye tere satmayalım. Hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda beyaz yakalıların (bütün iş hayatını kapsamasa da henüz net çizgilerle belli olmayan, hayatını idame etmek için çalışan insan) küçük tatlı esprilerden, ilginç cup'lardan hoşlandığını da biliyoruz.

Malezyalı reklam ajansı M&C Saatchi de haliyle bunları biliyor olacak ki çayın içine iki küp yaratıcılık atmış. BOH çay şirketinin sallama çayı için yapılan çalışma aynı zamanda kendi içinde eğlenceli. Şöyle ki yenebilir çay boyasıyla sallama çayın üzerine kızgın, gergin ya da stresli hayvan figürleri çiziyorlar. Bu sallama çaylar sıcak suya atıldığında çay boyası içilmek üzere suya karışıyor ve geride aynı figürlerin mutlu, sevimli, huzurlu şekilleri kalıyor.

Tam şirketteki hoşlanılan arkadaşa şakalar yapmalık, hediye etmelik olan sallama çayın ne menem bir şey olduğunu görmek isteyenleri video'ya alalım.

Sallama çay ne kadar yaratıcı olursa olsun "Her şeyi salla ama çayı demle" sözünün de aklımıza geldiğini eklemeden geçmeyelim.

Görsel: foodbeast.com

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?