haziran-2018-instagram-hesaplari-7-one-cikan

Haziran Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yazı karşıladığımız şu güzelim ayda Instagram daha bir hareketli, daha bir renkli, daha bir lezzetli olmadı mı sizce de?

Ramazan ayının etkisiyle tüm Instagram hesaplarından tam damaklarımıza layık lezzetlerin mis gibi kokuları yükseldi, iftarlarımızı, sahurlarımızı hangi yemeklerle yapabileceğimizi, hangi mekanlara bu ay mutlaka uğramamız gerektiğini gördük mesela. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenler için ramazan ayında da nefis öneriler verenler oldu. Daha da olmaya devam edecek...

Hem ramazanın ikinci yarısını geçireceğimiz, hem de yazı karşılayacağımız bu güzelim Haziran ayında da nefis Instagram hesaplarını takip etmekte yarar var diyor ve sizi birbirinden özel ve nefis Instagram hesaplarıyla baş başa bırakıyoruz.

Hiç vakit kaybetmeden, bir gün daha kaçırmadan takip butonlarına doğru alalım sizi.

Buyursunlar...

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

hayatmutfagm

Neden takip etmeli: Tüm detaylarıyla tariflerini paylaşıyor, en özel tariflerini bile bütün bir püf noktalarıyla takipçilerine anlatıyor. Sadece tarifleriyle değil sunumlarıyla da göz dolduran bu Instagram hesabı kaçırmaya gelmez, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hayatmutfagm

tatmalisin

Neden takip etmeli:Evde yemek yapmayı değil de daha çok farklı mekanların enfes tatlarını keşfetmeyi sevenlerdenseniz, buyurun lütfen böyle. Hangi lezzetin en iyisi nerede yenir öğrenecek, bir sonraki tatil rotanızı belirlerken bu Instagram hesabına bakmadan edemeyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatmalisin

mezederyasi

Neden takip etmeli: İsminden de anlayabileceğiniz gibi birbirinden özel ve nefis meze tarifleri bulabileceğiniz ama bununla da kalmayıp sofranızı donatacak yepyeni tatlar kefşedebileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Dünya mutfaklarına ilgi duyanlara, mutfakta yepyeni tatlar denemek isteyenlere özellikle tavsiye ederiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mezederyasi

diyetisyen_adayiniz

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin ya da diyete başlayanların en uğrak noktalarından olacak biri olacak bir Instagram hesabı var karşınızda. Neden mi böyle diyoruz, çünkü kurabiyeleri bile en hafifinden, en sağlıklısından hazırlayabileceğiniz efsane tarifler veriyor, her paylaşımıyla iştah açarken formunuzu da korumanıza yardımcı oluyor. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyen_adayiniz

theyeatalot

Neden takip etmeli: Şehri keşfetmeyi seviyorsanız, gördüğünüz bir lezzet için semt semt gezmek bile sizin için zevkliyse, gurme damaklara nefis öneriler sunan bu Instagram hesabı tam size göre!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: theyeatalot

beyzaninsekerdenmutfagi

Neden takip etmeli: Bir Gastronomi 3.sınıf öğrencisinin nefis deneyimlerini keşfetmek gibisi olur mu? Yepyeni tarifler, tam kıvamında lezzetler, efsane sofralar... Gördüğünüz her tarifi denemek isteyebilir, koşar adım mutfağa gidebilirsiniz. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: beyzaninsekerdenmutfagi

kitchencherry

Neden takip etmeli: "Her damağa uygun tarifler" iddiasıyla yola çıkan, nefis tarifleriyle bu iddiasının karşılığını fazlasıyla veren bir Instagram hesabı o. Üstelik paylaştığı tarifler sadece tatlarıyla değil görüntüleriyle de mutluluğu garantiliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kitchencherry

mmutfakgunlugumm

Neden takip etmeli: Hem çok sevdiğiniz, hep en güzel tutan tarifini aradığınız lezzetleri bulabileceğiniz hem de yepyeni tatlar keşfedebileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda bu kez. Gördüğünüz her lezzeti hemen mutfağa gidip yapmak isteyebilirsiniz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mmutfakgunlugumm

dytdamlaulu

Neden takip etmeli: "Sağlıklı beslenmenin böyle bir şey olacağını bilseydim yıllar önce başlardım." dedirten, verdiği her tarifle ağızları sulandıran nefis bir Instagram hesabı o. Bu hesapta göreceğiniz her bir tarifin ne denli sağlıklı ve hafif olduğundan söz etmedik bile, öyle diyelim. Haydi, hemen şimdi takip butonuna!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytdamlaulu

zenchefkitchen

Neden takip etmeli: Mutfağımızın en güzel lezzetlerinin en özel tariflerini, en nefis videolarını bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Mutlaka tok karnına takip ediniz, aksi halde karnınızdan yükselen gurultulara engel olamayabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zenchefkitchen

"Tabii ki biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Instagram'da karşımıza çıkan bu kadar lezzetli hesaplardan söz ederken hala bilmeyenler varsa diye hatırlayalım istedik: Tabii ki biz de Instagram'dayız!

Tam kıvamında tariflerimize tüm detaylarıyla ulaşmak için, şeflerimiz Yasemin ve Ferhat'ın hazırladığı birbirinden özel tatlarımızın videolarını izlemek için ve tabii ki kolayca bir köşeye kaydedip en yakın zamanda denemek için bizi Instagram'da takip etmeyi unutmayın.

Buyurunuz efendim, sizi hemen bu tarafa doğru alalım: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?