eylul-2017-instagram-hesaplari-3-one-cikan

Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Eylül bir hız geldi, hatta neredeyse yarılandı bile.

Biz de istedik ki bu ay da Instagram hesaplarınızı şenlendirecek birbirinden nefis Instagram hesaplarından söz edelim, siz de daha fazla geç kalmadan bu şahane, bu mis kokulu hesaplardan haberdar olun.

Eğer siz de Instagram'ı bir nevi tarif defteri gibi kullanıyor, gördüğünüz efsane yemek fotoğraflarıyla yetinmeyip bir de tariflerini öğrenmek istiyorsanız yaklaşın böyle.

Çünkü birazdan söz edeceğimiz Instagram hesaplarının her birinden bal damlıyor, her biri tarifleriyle mutfaklarınıza konuk olmayı ya da en lezzetli tatları keşfetmeniz için size nefis mekan önerileri sunmayı pek bir seviyor.

Son olarak "diyetteyim" derseniz, size göre de Instagram hesapları olduğunu söylemek isteriz.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık, Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli.

yldizkoc

Neden takip etmeli: Kalburabastıdan tutun da anjelika erikli tarta kadar birbirinden enfes ve farklı lezzetleri bir arada bulabileceğiniz, bu lezzetlerin sadece fotoğraflarına bakmakla yetinmeyip denenmiş tariflerine de kolayca ulaşabileceğiniz mis kokulu bir Instagram hesabı olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yldizkoc

kitcheninred

Neden takip etmeli: Çünkü bu kırmızı mutfaktan çıkan her şeye ayrı ayrı hayran kalacak, paylaştığı her fotoğrafı dakikalarca izlemek isteyeceksiniz. "Ben yemek fotoğraflarına bakmakla yetinemem, yapabilmem de lazım" diyenlere müjde, gördüğünüz lezzetleri yapabilmek için ihtiyacınız olan reçeteleri de bulabileceksiniz. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kitcheninred

esrarengizlezzetler

Neden takip etmeli: Yemek fotoğraflarına ve yemek sunumlarına özel ilgisi olanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, her paylaşımıyla en tok insanı bile acıktırabilir, koşar adım mutfağa sürükleyip enfes önerileriyle ortaya şahane tatlar çıkarmanızı sağlayabilir. Daha da ne yapsın zaten?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: esrarengizlezzetler

yemekicindogdular

Neden takip etmeli: Kendi deyimleriyle onlar "Yemek için doğdular ve sonsuza dek mutlu yaşadılar." İşte o mutluluktan herkes payını alsın diye nefis mekan önerileriyle karşımıza çıktılar. Hadi o zaman, önce bu Instagram hesabına, ardından da doğru yollara düşüp nefis mekanlarda yepyeni tatlar keşfetmeye!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yemekicindogdular

yemekfilozofu

Neden takip etmeli: Siz de keşfetmeyi seven, yeni yerler, yeni lezzetler görmek için üşenmeden kıta bile değiştirebilecek olanlardansanız hiç vakit kaybetmeden sizi bu Instagram hesabına doğru alalım. Bir sonraki lezzet rotanızı seçmek için daha fazla geç kalmayın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yemekfilozofu

benimkahvaltim

Neden takip etmeli: "Bir kahvaltı ne kadar çok çeşitlendirilebilir?" sorusuna ağzınızı açık bırakacak kadar çok cevap bulabileceğiniz, güne güzel başlamanızı garantileyecek bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: benimkahvaltim

diyetisyen.gizemkasap

Neden takip etmeli: Diyet yapmanın, sağlıklı beslenmenin hiç de tatsız tuzsuz bir deneyim olmadığını gösteren, hatta en sağlıksız beslenen insanı bile sağlıklı beslenme isteğiyle dolduracak bir Instagram hesabı olur kendisi. Birbirinden sağlıklı ve nefis beslenme önerilerini takip etmek için hemen takip butonuna doğru alalım sizi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyen.gizemkasap

dytemsaltaskiran

Neden takip etmeli: Diyet demişken ondan söz etmeden olmazdı, diyet yapanlara, sağlıklı beslenmeye çalışanlara verdiği öneriler ve pratik tariflerle destek olan bu Instagram hesabı mutlaka takip edilmesi gerekenler arasında yerini aldı!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytemsaltaskiran

cafeportakal

Neden takip etmeli: İştah açan fotoğraflar, birbirinden nefis ve denenmiş tarifler, aklınıza şahane fikirler getirecek mis gibi öneriler... Bu Instagram hesabında hepsi bir araya gelmiş, her şey adeta insanı mutlu etmek için özel olarak seçilmiş. Takip etmemek olur mu? Asla!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cafeportakal

lokantalarim

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabını takip etmeye başladıktan sonra mekan keşfetmenin ne kadar lezzetli bir deneyim olduğunu iliklerinize kadar hissedecek, her gün kendinizi başka bir yerde bulmak isteyeceksiniz. "Nerede, ne yenir?" gibi sorularınıza en lezzetlisinden cevap bulmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lokantalarim

"Tabii ki biz de varız" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

instagram

instagram

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken bunu da söylemeden geçmek istemedik, elbette biz de Instagram'dayız! Nefis tariflerimize, iştahınızı kabartıp sizi koşar adım mutfağa sürükleyecek videolarımıza, güne güzel başlamanızı ve günü ağız tadıyla tamamlamanızı sağlayacak diğer enfes paylaşımlarımızı görmek isteyenleri hemen böyle alabiliriz.

Karşınızda: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?