Ekim Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 13 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram deyince akan sular duruyor bizim için. Birbirinden nefis yemeklerle dolu Instagram hesapları arasında gezerken mutluluktan mutluluğa sürükleniyor, bir fotoğrafa saatlerce bakabiliyoruz. Sonra karnımız acıkıyor tabii, hemen bir koşu gidip yemek yapıp yiyiyoruz, o ayrı.

İşte şimdi size tam da o bakmalara doyulmayan yemek fotoğraflarını paylaşan, sadece fotoğraflarını paylaşmakla yetinmeyip tariflerini de bir güzel altına yazıveren, hatta videolarını çekip koyan, gezip gördüğü, tadına baktığı lezzetleri de takipçilerinden esirgemeyen, kısacası her yaptıklarıyla ilham veren Instagram hesaplarını sıralayacağız bir bir.

Daha fazla geç olmadan, hemen şimdi takibe alın bu hesapları. Ama uyaralım, tok karna takip edin tüm bunları.

Küçük bir not: Sıralamayı herhangi bir kıstasa göre yapmıyor, profilinden lezzet fışkıran Instagram hesaplarını arka arkaya diziveriyoruz. Çünkü bizim için hepsi birbirinden güzel, birbirinden değerli.

1.

Neden takip etmeli: Çünkü bu Instagram hesabında aklınıza gelebilecek, canınızın isteyebileceği bir dolu lezzet var. Mozaik pasta gibi hepimizin pek yakından bildiği bir tadı bile ufacık bir dokunuşla daha da efsane bir lezzete dönüştürebiliyor üstelik. Verdiği enfes tariflerden söz etmiyoruz bile. E hadi o zaman hemen takibe.

2.

Neden takip etmeli: Gördüğü ya da pişirdiği lezzetleri paylaşmadan yemeyen bir hesap alininkarniacikti. Tam da bizim istediğimiz gibi, yediklerini içtiklerini kendine saklamıyor, tarifleriyle birlikte bir güzel paylaşıyor. Daha da ne yapsın ki zaten?

3.

Neden takip etmeli: Çünkü bu mutfakta yok, yok. En geleneksel lezzetlerden en sevdiğiniz tatlara hepsini bulabilir, bakmakla kalmayıp tarifleri bir bir uygulayarak siz de evinizde huzurlu bir mutfak yaratabilirsiniz. Mis.

4.

Neden takip etmeli: Yemeği sadece bir karın doyurma aracı olarak değil bir tutku olarak görüyorsanız hiç vakit kaybetmeden takip butonuna basmalısınız. Çünkü bu Instagram hesabında her yemekten sanat damlıyor, sadece bakarken bile insan ilhamla doluyor.

5.

Neden takip etmeli: En az yemek yemek kadar gezmeyi de seviyorsan bu Instagram hesabı tam sana göre demektir. Çünkü seyyargurme dünyayı yemekler eşliğinde adım adım gezdirir, fikir verir, ilham olur.

6.

Neden takip etmeli: Sadece bu çikolata soslu enfes tartlar için bile hemen takibe alınması gereken naturel_lezzetler, adı gibi evde en doğalından yapabileceğiniz çeşit çeşit tatlı ve tuzlu lezzet ve tabii ki onların enfes tariflerini paylaşıyor.

7.

Neden takip etmeli: Türkiye'yi adım adım gezmek, lezzetten lezzete sürüklenmek isterseniz hemen bu hesaba doğru alalım sizi. Aynı zamanda ucuza yiyip içmenin en lezzetli yollarını da öğrenirsiniz, bizden söylemesi.

8.

Neden takip etmeli: Yemek tutkusunu mesleğine de yansıtan Zübeyde Hanım'ın enfes Instagram hesabı, mutfağınıza hem çok farklı hem de çok bizden tarifleriyle konuk etmeniz gerekenlerin başında geliyor. "Bugün ne yapsam" sorusuna en leziz cevapları bulabileceğiniz bu Instagram hesabını hiç vakit kaybetmeden takibe alın deriz!

9.

Neden takip etmeli: Çünkü bu Instagram hesabı tam bir görsel şölen sunuyor. Yemek fotoğraflarına uzun uzun baktıktan sonra aynı lezzeti evinize de taşıyabileceğiniz tarifler var üstelik. Eller takip butonuna doğru gitti bile, farkındayız.

10.

Neden takip etmeli: Şu fotoğrafın üzerine başka bir nedene gerek yok biliyoruz, ama biz yine de enfes tarifler, birbirinden efsane tatlılarla dolu olduğu için mutlaka takibe alın diyoruz. Şu güzelliğe bakar mısınız... Bakarken acıktık.

11.

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye düşkünseniz, özellikle şekersiz ve doğal beslenmekten yanaysanız işte tam size göre bir hesap! Sağlığa kavuşmanın bu kadar lezzetli olacağını hiç tahmin etmezdiniz.

12.

Neden takip etmeli: Gezdirirken yediren, efsane lezzetler ve nefis mekanlar keşfedebileceğiniz bu Instagram hesabı, yeni favori mekanlarınızı belirleyecek, eminiz.

Biz de varız bonusu

Dedik ya Instagram bizim için apayrı, lezzet dolu bir dünya. O dünyada biz de soframızı kurmadan edemedik tabii. Soframızda sana da yer ver, gelsene.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?