7gun7smoothie

#7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası'nda Kazanan Belli Oldu!

Favorilerime
Ekle

Herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda yaza daha sağlıklı girmek ve beslenme alışkanlığınıza yepyeni bir boyut kazandırmak için #7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası'nı başlatmış ve bu güzel sürecin sonunda Instagram'dan smoothie fotoğraflarını paylaşanlardan bir kişiye USLA'dan makaron workshop'ı hediye edeceğimizi söylemiştik.

Hatta bu sırada editörünüz yani bizzat ben oluyorum bu kişi, #7gün7smoothie programını yapıp neler hissettiğimi size anlatmıştım. Bkz: #7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası’yla Nasıl Daha İyi Hissettim?

Tıpkı benim gibi bu programı uygulayıp bir de Instagram'dan #7gün7smoothie hashtagiyle paylaşan nese_palamudu makaron workshop'ımızı kazanan kişi oldu. Tebrikler mutlu palamut! ))

Peki nese_palamudu, yani Merve, nasıl geçirdi bu süreci, neler hissetti? Gelin birlikte bakalım.

İlk günün heyecanını kivili smoothie ile bastırdı

İkinci günde muzlu hurmalı smoothie'yle kendini şımarttı

Üçüncü günde ananaslı ve baharatlı smoothie ile güne pek rahat başladı

Dördüncü günde yeşil elmayı unutsa da avokadolu smoothie'yi keyifle içti

Beşinci günde mangolu portakallı smoothie'yi favorisi olarak ilan etti

Altıncı günde pancarlı smoothie'ye karşı boş değildi

Yedinci ve son günde orman meyveli smoothie'yi içti ama smoothielerden vazgeçmek istemedi

#100happydays Day 98: Daha güzel bir kapanış olamazdı sevgili yemek.com ekibi ve sevgili elleri öpülesi, baş üstünde taşınası, yedirirken zayıflatan, 1 koca kilodan 1 haftada kurtulmama vesile olan, inanılmaz keyifli ve sağlıklı öğünlerle bizi zevklerden zevklere, arkadaşlarımızı kıskançlıklardan kıskançlıklara koşturan çok muhterem diyetisyen abimiz. Sayenizde süper enerjik, keyifli, sağlıklı, bomba gibi bir hafta geçirdim. Nasıl teşekkür etsem hiç bilemedim. İyi ki varsınız. İyi hissetme haftası 7. ve son gün (bitmeyeydi iyiydi) #iyihissetmehaftası #7gün7smoothie #gitsinkilolar #gelsinbikiniler #ormanmeyvelismoothie #detox #smoothie #cleaneating #challengefinished #yemekcom #vsco #vscocam #pixlr #instalove #instafood #foodporn

Merve (@nese_palamudu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tebrikler Merve, her gün adım adım takip etmek bizim için büyük bir keyifti!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?