Omlet Tarifi

Bana Yumurtayı Nasıl Yediğini Söyle, Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Favorilerime
Ekle

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi yumurta en zengin besin kaynaklarından biri. Peki sadece kahvaltıda değil her öğün midemize şenlendirebilen yumurtayı nasıl yediğiniz, nasıl sevdiğiniz sizin nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu belirliyor desek?

Şimdi yumurtalardan bir fal tutuyoruz ve tercih ettiğiniz yumurtaya göre nasıl biri olduğunuzu söylüyoruz. Buyursunlar.

Çırpılmış yumurta: Tecrübeli, güvenilir


Söz konusu yumurta olduğunda tercihiniz çırpılmış yumurtadan yanaysa bu sizin güvenilir olduğunuza, yani çevrenizdeki insanların size sonsuz bir güven duyduğuna delalet. Bir yandan da insanlar tarafından muhafazakar olarak nitelendiriliyorsunuz ama herkes de eğlenceli olmak zorunda değil sonuçta. Sorumluluk sahibi olmak ve insanları yarı yolda bırakmamak güzel bir şey, devam.

Göz yumurta: Klas, cool

sunny-side-up-shutter
Görüntüsüyle kalbimizi çalan göz yumurtayı elde etmek detay ve dikkat gerektiriyor. Siz de risk almayı, maceralara atılmayı seven bir kişisiniz. İnsanlara karşı açık ve düşünceli olmanızla tanınıyorsunuz. Kafanızda sürekli planlar, programlar var ve her zaman her şeye hazırsınız. Kıskanılası...

Katı yumurta: Engellenemez

sebzeli-yumurta-kapama4
Tam pişmiş yumurta ile leziz bir kahvaltı da yapabilirsiniz, salatanıza farklı tatlar da katabilirsiniz. Siz de katı yumurtanın bu özelliğini karakterinize yansıtmışsınız. Durdurulamaz bir kişiliğiniz, her zaman kazanan olmak için çabalayan bir ruhunuz var. Bazen bu durum sizi yoruyor olsa da kendiniz olmaktan vazgeçmeyin deriz.

Kayısı yumurta: Özgüveni yüksek

kayisi-yumurta-shutter
Dışı güzelce pişmiş ortası hala akışkan bir yumurtaya hayır diyemeyenlerdenseniz kararlı ve sabırlı bir insan olduğunuzu da kabul ediyorsunuz demektir. Başınıza gelen her şeye katlanabilme seviyeniz oldukça yüksek, bu zaman zaman sizi zorlasa da özgüveniniz sayesinde tüm kötü olayları pozitife çevirmeyi başarabiliyorsunuz. Tebrikler.

Omlet: Ortamın kralı

omlet-yemekcom
Omlet için dünyaları yakarım diyorsanız ortamların en popüler, en göze çarpan karakteri olmayı da göze almışsınız demektir. Her zaman partiye hazırsınız ama insanları doğru analiz etmekte yine de küçük eksikleriniz var, kabul edin. Bu yüzden zaman zaman başınıza nahoş durumlar da gelebiliyor. Ama zaten ilgi noktası olmak herkesin harcı değil, biri de bu olmalı değil mi?

Çılbır: Kurnaz

Çılbır Tarifi

Çılbır Tarifi

Siz yapabileceğinizin en iyisini yapmak için yaratılmışsınız. Ama insanlar sizin neler yapabileceğinizden o kadar da haberdar değil. Dolayısıyla başarmak, en iyisi varken daha kötüye razı olmamak için arada sırada kurnaz karakterinizi ortaya çıkarmanız gerekiyor. Ama bu sırada çevrenizdekileri de kırmamaya dikkat ederek tabii.

Çiğ yumurta: Çılgın

cig-yumurta-shutter
Sesim güzel olsun, gücüme güç katsın diye çoğu kişinin yanına yaklaşmadığı çiğ yumurtayı bir dikişte mideye indirenlerdenseniz size çılgın dememize kızmazsınız sanırız. Buna rağmen insanları büyülediğinizin ve onlara ilham verdiğinizin de farkındasınız ama neden olduğunu çözemiyorsunuz. Olsun Sezar'ın hakkı Sezar'a. Yürüyün çiğ yumurtacılar!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?