Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 12 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

2017 geldi geliyor derken, ocak ayını bitirip şubatı karşıladık bile. Öyle de kısa bir ay ki hemen bırakıp gidecek bizi yine.

O yüzden istedik ki şu ana kadar takip etmeyenlere bu ay, bir an önce takip edilmesi gereken Instagram hesaplarını önerelim, Instagram'a her girdiğinizde bol bol ilham alabilin.

Ama baştan uyaralım, her birinden lezzet damlayan bu Instagram hesapları karın gurultularına sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden önerimiz, tok karnına takip ediniz.

Küçük bir not: Bu birbirinden lezzetli Instagram hesaplarını hiçbir sıra gözetmeden alt alta sıraladık, başlarındaki numaralar sadece listemizin düzenli olması için.

1. feyzanozcelik

instagram - feyzanozcelik

Neden takip etmeli: Gördüğünüz bu pastalar gibi birbirinden şık, minnoş, efsane lezzeti görmek, yetinmeyip bu lezzetleri evde yapabileceğiniz tarifleri öğrenmek için takip etmelisiniz mesela. Hem de hiç vakit kaybetmeden!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: feyzanozcelik

2. dilekinmutfagi

instagram - dilekinmutfagi

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, aklınıza gelip gelebilecek, canınızın isteyebileceği tüm lezzetler var bu Instagram hesabında. Üstelik nefis tarifleriyle. Neden takip etmeyesin ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dilekinmutfagi

3. atomkarincaningunlugu

instagram - atomkarincaningunlugu

Neden takip etmeli: Yediğine içtiğine dikkat etmeye karar verenlerin mutlaka takip etmesi gereken Instagram hesaplarından olan atomkarincaningunlugu, en sağlıksız beslenen insanı bile lezzetli yemekleriyle sağlıklı beslenmeye teşvik edebilecek güçte.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: atomkarincaningunlugu

4. gurme_avukat

instagram - gurme_avukat

Neden takip etmeli: Hangi yemeği nerede yemeli merak edenlerin, yemeğin iyisini yerinde yemek isteyenlerin tüm sorularına cevap bulabileceği bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Yeni mekanları keşfetmek için daha lezzetli bir yol bulunmaz diyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurme_avukat

5. eminemutfaktaa

instagram - eminemutfaktaa

Neden takip etmeli: Misler gibi hamur işleri yapabilmek ve bunun için ihtiyacınız olan tüm tarifleri ve püf noktaları bulabilmek için takip etmelisiniz mesela. Özellikle de o kokusu burnunuza kadar gelecek ekmekler için...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eminemutfaktaa

6. lightlifekitchen

instagram - lightlifekitchen

Neden takip etmeli: Diyette olanların, yeni tatlar denemekten hoşlananların, sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabından adeta lezzet fışkırıyor. Sağlıklı beslenmek hiç bu kadar lezzetli bir deneyim olmamıştı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lightlifekitchen

7. gurmeciftt

instagram - gurmeciftt

Neden takip etmeli: Özellikle İstanbulluların hiç vakit kaybetmeden takibe alması gereken gurmeciftt, hangi mekanda ne yenir, hangi yemeğin en iyisi nerede bulunur gibi aklınızdaki birçok soruya yanıt bulacaksınız. Daha da ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmeciftt

8. gidaicinmoda

instagram - gidaicinmoda

Neden takip etmeli: Birbirinden ağız sulandıran yemek fotoğraflarına dakikalarca dalıp gitmek, ardından bastıran karın gurultularınıza çareyi ise paylaşılan tariflerde bulabilmek için takip etmelisiniz mesela.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gidaicinmoda

9. zayiflarken

instagram - zayiflarken

Neden takip etmeli: Zayıflamak isteyenlere hem yol gösterici hem de arkadaş olacak bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Sağlıklı ve farklı tariflerle diyetinize destek olacak, canınızın istediği tatları yerken zayıflayacaksınız. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zayiflarken

10. chefandmom

instagram - chefandmom

Neden takip etmeli: Evde yapıp yapabileceğiniz en efsane tatlara imza atmak için, mesela şöyle nefis donut'lar hazırlayabilmek için hatta sadece bu lezzetlere doya doya bakmak için bile takip etmeli. Vakit kaybetmeye gelmez, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: chefandmom

11. yildizdann

instagram - yildizdann

Neden takip etmeli: Gördüğünüz yemeklerin tariflerini alabiliyor olmanız yetmezmiş gibi bir de yemeğin kocaman dünyasına dair nefis öneriler alabiliyor, şahane bilgiler öğrenebiliyorsunuz. Takip etmek için o kadar çok sebebiniz var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yildizdann

Biz de varız bonusu: yemekcom

instagram - yemekcom

Hala haberdar olmayanlar varsa diye hatırlatalım istedik, Instagram'da biz de varız! :)

Güldürürken yedirdiğimiz, bolca ilham verdiğimiz, gece acıkmalarımızda birlikte dertleştiğimiz Instagram hesabımızı takip etmek isteyenleri hemen şöyle alabiliriz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?