Yemek Bittikten Sonra da Güzel Fotoğraflar Çekilebileceğini Kanıtlayan Türk Mimar

Favorilerime
Ekle

Kabul edelim, hepimiz yapıyoruz. Bir restorana, kafeye gittiğimizde ya da evde mükellef sofralar hazırladığımızda ne kadar aç olursak olalım yemekten bir lokma almadan önce mutlaka fotoğrafını çekiyoruz. Hem de öyle böyle değil, dakikalarca en iyi açıyı, en iyi ışığı, en iyi pozu bulmak için uğraşıyoruz. Ancak mükemmel fotoğrafı yakalayıp sosyal medya hesaplarımızdan paylaştıktan sonra karnımızı doyurmaya başlayabiliyoruz.

Yazarlığa ilgi duyan ve blog da yazan bir mimar olan Mustafa Salih Yıkar ise "nourrituremorte" isimli Instagram hesabıyla bizim tüm bu bildiklerimizi kökten yıkmaya ve değiştirmeye kararlı.

Zira blogger değil, yalnızca karnı acıkmış bir mimar olduğunu vurgulayan Mustafa Salih Yıkar'ın mottosu tam olarak şu: "Eğer karnın açsa yemek ye, fotoğrafı sonra çekersin." Mimarın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar da bunun birebir örneği. Çünkü yemek yendikten sonra ortada kalan boş tabak ve bardakların görüntülerinden oluşan bu fotoğraflar bize yemek bittikten sonra da estetik ve kaliteli fotoğraflar çekilebileceğini gösteriyor.

İlgiyle takip ediyoruz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?