Terk Edilen Köpekleri Mutlu Etmek İçin Onları Kahve İçmeye Çıkaran Güzel Barınak

Favorilerime
Ekle

Maalesef ki barınaklar evden atılmış, sokaklara terk edilmiş, ilgi ve sevgiye muhtaç hayvanlarla dolu. Onlar orada bundan sonraki yuvalarını bulmak için hüzünlü bir bekleyiş içindeyken Kitsap Humane Society (KHS) isimli barınak onları mutlu etmenin ve yeni bir yuva bulmalarının çok tatlı bir yolunu bulmuş.

Araba yolculuğundan etkilenmeyecek olduklarına karar verdikleri köpekleri her salı günü Starbucks'a götüren barınak gönüllüleri böylelikle onların morallerini düzeltmeyi amaçlıyor.

Köpeklere "Puppucino" isimlerini verdikleri bir kahve (aslında sadece krema) ısmarlayan barınak sonra onların fotoğraflarını Instagram hesaplarına da yükleyerek onların sevgi dolu bir aile bulmalarını kolaylaştırıyor.

Not: Kahveler köpeklerin sağlığını tehdit edecek bir özellik taşımıyor, belirttiğimiz gibi şeker içermeyen krem şanti içiyorlar sadece Endişeye mahal yok.

Amerika'da yer alan bu barınak, terk edildikleri için mutsuz olan köpeklere moral vermek için onları kahve içmeye çıkarıyor

Her salı günü bir köpeğe "Puppucino" ısmarlayan barınak gönüllülerinin diğer bir amacı da...

Onların barınaktan biraz olsun uzaklaştırıp hava değişimi ile keyiflerini yerine gelmesini sağlamak

Araba yolculuğundan etkilenmeyecek köpekleri seçen gönüllüler hayvanların bu aktiviteden çok memnun olduğunu söylüyorlar

Gerçekten de çok mutlu gözükmüyorlar mı?

Ayrıca barınağı terk edemeyecek durumda olan köpekler için de gönüllüler onlara kahvelerini getirmekten geri kalmıyor

Köpeklerin keyifle kahvelerini yudumladıkları fotoğrafları da Instagram hesabından paylaşan barınak...

Böylelikle sosyal medyanın da gücünü kullanarak onları ömürlerinin geri kalanında mutlu edebilecek hayvanseverleri bulmayı hedefliyor

boredpanda

boredpanda

Ayrıca köpeklerin gittiği Starbucks şubesi de her haftanın köpeğinin fotoğrafını asarak onların sahiplendirilmesi için barınağa destek oluyor.

İyi ki varsınız!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?