ogretmen-tweetleri

Öğretmenlerle Öğrenciler Arasındaki Nefis Diyaloglarını Yansıtan 12 Tweet

Favorilerime
Ekle

Yıllar yıllar geçti, biz büyüdük ama ne öğretmenlerimizi, ne de okul sıralarında geçen o güzel günlerimizi asla unutmadık.

Size o saf, masum yıllarınızı hatırlatacak bu diyaloglarsa hem öğretmenlerinizi yad etmenizi sağlayacak, hem de "Dünyayı çocuklar yönetsin" diye düşünmenizi sağlayacak.

Öğretmenlerimizin ellerinden, miniklerin gözlerinden öperek buyursunlar.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

5

Ömer Dağlı9 Kasım 2017 17:25
Öğretmenler, noktalama işaretlerinden haberdar değiller sanırım. :(
Yanıtla
Samet Kayıkçı2 Kasım 2017 20:59
Büyük bir yazılım firmasında eğitim veriyorum. Yeni sınıfımda geçmişte mezun olan öğrencilerimden birini örnek verdim. Dominos pizzada (Software Developer) çalıştığından bahsettim. Her sınıfta bir yaramaz olur ya hani atladı hemen biri. +Hocam ne olarak işe girdi ? Kurye olarak mı ? Ben: Yok karışık pizza olarak. Sonra daha soru sormaya cesaret edemedi.
Yanıtla
Duygu Arslan 3 Kasım 2017 12:30
Yanıtla
:))
Melike Tok1 Kasım 2017 19:04
Yabancılara Türkçe öğretmenliği yapıyorum .Yiyeceklerin ve yemeklerin isimlerini öğretirken sınıfta şöyle bir soru sordum X ,pizza yemeyi sever misin ? Hayır sevmiyorum . Neden (Derdim iki kelime fazla Türkçe konuşturmak:) Erkek yemeyi sevmiyorum (Ekmek yemeyi sevmiyorum demek istiyormuş kıyamam:) Ben:Neeee Aynı anda sınıftaki erkekler kahkaha attı:))) Ekmek ekmek X 'ciğim Kızcağız kıpkırmızı oldu ya:))) Benim canım öğrencim:)))))
Yanıtla
Duygu Arslan 2 Kasım 2017 12:57
Yanıtla
:))

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?