sacini-yemege-karistiran-kadin-one-cikan

Yemeğin İçine Kendi Saç Telini Koyarken Güvenlik Kamerasına Yakalanan Kadın

Favorilerime
Ekle

Herhangi bir mekana gittiğinizde alacağınız yiyeceklerden-içeceklerden, servisten ilk beklentiniz hijyen oluyor muhtemelen ve bu konuda sonuna kadar haklısınız.

Sonuçta kimse yediği yemeğin içinden yabancı cisimler çıksın istemez.

Tam da bu yüzden restoranlar başlarına böyle şeyler geldiğinde genelde müşteriden özür dilemek adına yeni bir yemek getirir ve yaşadığı olumsuz deneyimi giderebilmek için o yemekten herhangi bir ücret talep etmez.

Birazdan tanışacağınız kadın, işte tam da bu uygulamayı suistimal etmeye çalışıyor. Ancak gizli kameralar olabileceği ihtimalini unutuyor.

Bunun üzerine restoran sahibi de durumu sosyal medya hesabından paylaşıyor ve tek bir soru soruyor: "Müşteri her zaman haklı mıdır?"

Buyurun, olayın detaylarını hep birlikte öğrenelim.

Bu İtalyan restoranı için her şey, bir müşterilerinin yediği makarnanın içinden saç teli çıktığını söylemesiyle başlıyor

Avustralya'nın Brisbane şehrinde bir İtalyan restoranı olarak hizmet veren Casa Nostra Ristorante, her zamanki gibi konuklarını ağırlamaya devam ederken bir gün ilginç bir olay başlarına geldi ve olaylar gelişti.

Bir müşteri, garsonu yanına çağırarak yediği makarnanın içinden saç teli çıktığını söyledi. Ancak söylerken fazlasıyla kaba davranıyordu. Bunun üzerine garson da tabağı alıp içeri gitti, tabaktan çıkan saç telinin tıpkı müşterininki gibi sarı, uzun ve kıvırcık bir saç teli olduğunu fark ettiler.

Bunun üzerine müşteriye yeni bir yemek götürmeme kararı alan ekip, müşterinin hesabı istemesi üzerine hesabı normal bir şekilde götürdü. Ancak yemeğinden saç çıktığını iddia eden müşteri ve karşısında oturan arkadaşı kavgaya tutuştu.

Eğer o yemeğin parasını hesaptan düşmezlerse restoranı rezil edeceklerini söylediler, öyle ki restoran sahibi kendisine kelimesi kelimesine şunları söylediklerini iddia ediyor: "Bunu hesaptan çıkarmazsan, restoranını yok ederiz."

Ancak restoran daha sonra güvenlik kamerası görüntülerini ortaya çıkarıyor

Müşterinin talebini yerine getirmemeye karar veren restoran sahibinin aklına daha sonra güvenlik kameralarını kontrol etmek geliyor ve görüntüleri incelediklerinde kadının önce makarnanın büyük bir kısmını yediğini, ardından da saçından bir tel koparıp yemeğin içine attığını görüyor.

Hatta kadın saçını öyle üstünkörü bir şekilde de yemeğe koymuyor, saç telini koyduktan sonra güzelce karıştırıyor, biraz tuz ekleyip biraz daha karıştırıyor... Kısacası, kendi saç telini kendi koyduğu belli olmasın diye çeşitli oyunlar yapmayı da ihmal etmiyor.

Kadının saç telini yediği makarnaya karıştırırken gizli kameraya yakalanan görüntülerinin tamamını izlemek isteyenleri böyle alabiliriz.

Hal böyle olunca restoran da kadının "ücretsiz yemek" talebini reddediyor. Ancak her şeye rağmen üste çıkmaya çalışan kadın, dünyanın en büyük seyahat sitelerinden birine restoran hakkında oldukça kötü yorumlar bırakıyor.

Restoran sahipleri, kendileri hakkında haksız yere olumsuz bir algı oluşturan kadına dava açmaya hazırlanıyor

instagram

instagram

Dünyadan birçok insanın referans noktası olarak kullandığı bu internet sitesindeki yorumları gören ve hangi müşteri olduğunu anlayan restoran sahibiyse durumu mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

Restoran sahibi mutfakta çalışan herkesin saçının kısa ve koyu renkli olduğunu, tabaktan çıkanınsa sarı ve uzun bir saç teli olduğunu, görüntülerin de zaten durumu apaçık bir şekilde ortaya koyduğunu söylüyor ve avukatları aracılığıyla müşteriden şikayetçi olacağının altını çiziyor.

Kaynak: 1, 2


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?