Nisan Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bizimle her gün Instagram'da buluşanlar bilir, karnımızın en tok olduğu anlarda bile takipçilerimizle birlikte acıkmayı, her an birbirinden nefis lezzetler keşfetmeyi, gece acıkmalarımızda bile bir arada olmayı severiz.

Eğer siz de en az bizim kadar yemeğe düşkünseniz, Instagram'da dolanırken karşınıza çıkan yemek fotoğraflarına kayıtsız kalamıyor, gözünüze kestirdiğiniz her tarifi kaydediyor, önerilen her mekana gitme isteğiyle dolup taşıyorsanız buyurun böyle.

Her ay olduğu gibi Nisan ayında da Instagram hesapları yine lezzet dolu olacak, ilkbaharın tadı bu hesaplarla daha bir başka çıkarılacak.

O zaman sözü fazla uzatmayalım, daha fazla vakit kaybetmeden takip etmeniz gereken Instagram hesaplarıyla sizi tanıştıralım.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık. Zaten bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli!

hatibon

Neden takip etmeli: Her paylaşımıyla en tok insanı bile acıktıracak kadar iştah açan, özellikle birbirinden farklı tarifleriyle mutfaklarınıza yenilik katacak enfes bir Instagram hesabı olur kendisi. Sözün kısası, takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hatibon

gezmeligormeliyemeli

Neden takip etmeli: "Ben yapmayı değil de yemeyi seviyorum." diyenlerdenseniz, e biraz da gezmeyi seviyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre. İster gitmek istediğiniz bir mekanla ilgili öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşın isterseniz yepyeni mekanlar keşfetmenin tadını çıkarın. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezmeligormeliyemeli

saglikliyasamnotlarim

Neden takip etmeli: Sağlıklı yaşamak isteyenleri, şu sıralar diyette olanları, formuna dikkat edenleri buraya doğru alalım hemen. Hazırladığı birbirinden renkli tabaklarla herkesi sağlıklı beslenmeye ikna edebilecek kadar lezzetli bu Instagram hesabı kaçmaz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: saglikliyasamnotlarim

homemadecakeryfethiye

Neden takip etmeli: Kendisi hem Instagram'ın hem de Fethiye'nin en yeni ve en lezzetli yüzlerinden olur. "Çay Pastanesi" adıyla da bilinen Homemade Cakery'nin birbirinden lezzetli pastaları, tartları, cupcake'leri ve cheesecake'leriyle henüz tanışmadıysanız şimdi tam sırası. Fethiye'ye yolunuz düşerse sevimli mekanına uğramayı da unutmayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: homemadecakeryfethiye

seldaninmutfakdefteri

Neden takip etmeli: Instagram'da yalnızca şahane yemek fotoğrafları görmekle yetinemeyenler, gördükleri lezzetleri bir an önce yapmak için tariflerini de bulmak isteyenler bu Instagram hesabında buluşuyor. Tam kıvamında tarifleri ve nefis püf noktalarıyla bu hesap, tarif defterlerinizi dolduracak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: seldaninmutfakdefteri

mutfaktakidiyetisyen

Neden takip etmeli: Bir kez takip etmeye başlayınca "Diyet yapmak, sağlıklı beslenmek böyle bir şey de olabiliyormuş demek ki." demeden edemeyeceğiniz, diyetlerin sıkıcılığını enfes tarifleri, şahane önerileriyle yok eden, gerçek bir diyetisyenin Instagram hesabından söz ediyoruz. Anlayacağınız, takip etmek için sebebiniz çok diyor ve sizi hemen aşağıya doğru alıyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktakidiyetisyen

marindentarifler

Neden takip etmeli: Hem anne elinden çıkmışçasına enfes, o çok sevdiğimiz lezzetleri hem de belki de bugüne dek hiç denemediğiniz tatları bulabileceğiniz bir Instagram hesabı kendisi. Biz yaptığı ekmeklere de ayrı bir bayıldık, söylemeden geçemeyeceğiz diyor ve sizi hemen takip butonuna doğru alıyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: marindentarifler

gezenti_ve_motorsuz_motorcu

Neden takip etmeli: Sadece yemeklere değil gezmeye de meraklı olanları böyle alalım. "Bir lezzetin peşinden hiç üşenmeden semt semt, şehir şehir hatta ülke ülke gezerim." diyenlerdenseniz bu Instagram hesabının önerileriyle yeni rotalarınızı belirleyebilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezenti_ve_motorsuz_motorcu

healthybeggy

Neden takip etmeli: Nefis yemek fotoğraflarına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz, lezzetli tarifleriyle kendinizi bir anda sağlıklı beslenirken bulacağınız, tam da ilkbahar tadında bir Instagram hesabı olur kendisi. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthybeggy

dilekcelezzetlerr

Neden takip etmeli: Hemen hepimizin ortak sorunu olan "Bugün ne pişirsem?" sorusuna en lezzetli, en farklı ve en lezzetli yanıtlatı bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Verdiği tam kıvamında tariflerle yeni favorilerinizden olacak, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dilekcelezzetlerr

Tabii ki biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar çok Instagram'dan söz etmişken söylemesek olmazdı. Tabii biz de Instagram'dayız. İştah açan tariflerimize, ağız sulandıran videolarımıza ve güldürürken yediren tüm paylaşımlarımıza kolayca ulaşmak ve güncel olarak takip etmek isteyenleri bekleriz.

Hala takip etmeyen kaldıysa, tam şuradayız: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?