haziran-2017-instagram-hesaplari-one-cikan

Haziran Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

"Son yağmurlar" diye diye kaç yağmur gördük, yaz gelmeyecek diye ümitsizliğe düşsek de yaza kavuştuk sonunda!

Yazın geldiğini biliyoruz ya, artık yağmur da yağsa içimizin kıpır kıpır olmasına engel olamaz, kasvetiyle bizi depresif bir hala sokamaz. O zaman güneşe iyiden iyiye kavuştuğumuz bu güzelim aya içinizi keşfetme isteğiyle dolduracak, şehri, ülkeyi hatta dünyayı gezme hayali kurduracak, tarifleriyle mutfağınıza yepyeni tatlar kazandıracak Instagram hesapları yakışır dedik, bir an önce takip etmeniz gereken Instagram hesaplarıyla karşınıza geldik.

Tabii sağlıklı beslenme alışkanlığından vazgeçmek istemeyenlere ya da böyle bir alışkanlık kazanmak isteyenlere de nefis Instagram hesapları önerilerimiz olacak, baştan söyleyelim.

Sözün özü, bu ay da yine Instagram'a girince her paylaşımıyla sizi mutlu edecek Instagram hesapları karşınızda... Daha fazla vakit kaybetmeden, haziran ayı bitmeden takip etmeye başlayın bizce.

İstanbul Kazan Ben Kepçe

Neden takip etmeli: Bir kere baştan söyleyelim, İstanbul'da yaşayıp da bu Instagram hesabını takip etmemek büyük kayıp olur. Özellikle yeni tatlar peşinde koşanların, yepyeni mekanlar ve lezzetli yemekler keşfetmek isteyenlerin hiç vakit kaybetmeden takip etmesi gereken bir hesap olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: istanbulkazanbenkepce

Wellness Recipe

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin aslında hiç de düşünüldüğü gibi lezzetsiz bir deneyim olmadığını anlamak, enfes tariflerle daha sağlıklı bir yaşama adım atmak, mutfakta kendi ellerinizle yapacağınız yemeklerle hafif yaşamanın tadını çıkarmak için takip etmelisiniz mesela. Daha da çok neden sayardık ama sözü hiç uzatmadan bu nefis Instagram hesabına doğru alalım sizi bizce. Paylaşımlarını görünce ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, daha önce takip etmediğiniz için üzüleceksiniz zaten.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: wellnessrecipe

Analytic Chef

Neden takip etmeli: Bir şefin elinden çıkan lezzetleri keşfetmek, glutensiz ve diyabetik enfes tatlarla tanışmak için bir an önce takip etmeli. Özellikle tatlı düşkünü olanların hiç vakit kaybetmemesini şiddetle öneriyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: analytichef

Bir Tutam Mutfak

Neden takip etmeli: Çünkü bu Instagram hesapından bal damlıyor, mis kokular yükseliyor... Her Instagram'a girdiğinizde sizi sadece görüntüsüyle bile mutlu edecek enfes lezzetler görmek, gördüğünüz her lezzeti evde yapabileceğiniz tariflere ulaşmak istiyorsanız hiç durmayın, hemen takip butonuna tıklayın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: birtutammutfak

Aşk Tabakta

Neden takip etmeli: Kendilerini yeme-içme tutkunu ikizler olarak tanıtıyorlar, tıpkı onlar gibi yeme-içme tutkunu olan takipçilerine gerçek aşkın lezzetini yaşatıyorlar. Adı üstünde aşk tabakta, sen nerdesin?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: asktabakta

Melisa Mutfakta

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, en sevdiğiniz tatları da hiç denemediğiniz lezzetleri de bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Üstelik her birinin tarifine de en ince ayrıntısına dek ulaşabiliyorsunuz. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melisamutfakta

Semadan Lezzetler

Neden takip etmeli: Ana yemekler, atıştırmalıklar, tatlılar ve daha neler neler... Tarifini isteyebileceğiniz, yapmak isteyeceğiniz hemen her şeyi bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: semadanlezzetler

Mutfak Günlükleri

Neden takip etmeli: Her gün ne yapacağınıza karar vermeden önce bir göz atmadan duramayacağınız, her baktığınızda iştahınızı en az 2 katına çıkaracak bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfakgunlukleri

Bugün Ne Yapsak?

Neden takip etmeli: Samimi ve içten yorumlarıyla sizi yepyeni mekanlarla tanıştıracak, enfes lezzetlerle buluşturacak bir Instagram hesabı olur kendisi. Neden takip etmeyeseniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: buguneyapsak

Tabii ki biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Instagram

Instagram

Bu kadar Instagram'dan söz ettik, mis kokulu yemeklerden, büyüleyici yemek fotoğrafları ve tarif videolarından bahsettik, elbette Instagram'dan eksik kalacak değildik.

Biz de güldürürken yediren mutfağımızdan çıkan nefis tariflerimizle, iştah açan videolarımızla Instagram'dayız.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?