Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Her ay olduğu gibi bu ay da, henüz en başındayken söylemek istediğimiz lezzet dolu şeyler var!

Eğer siz de Instagram hesabınızı açar açmaz karşınıza birbirinden nefis yemekler çıksın, birileri size harika mekan önerilerinde bulunsun istiyorsanız ya da diyet yapıyor ve şu sıralar sizi motive edecek, size fikir verecek sayfalar karşınıza çıksın istiyorsanız hemen yaklaşın böyle!

Çünkü mayıs ayında da Instagram'dan yine mis kokular yükseliyor, birazdan sizi tanıştıracağımız bu Instagram hesaplarını hiç vakit kaybetmeden tanımanız gerekiyor.

O zaman sözü hiç uzatmayalım, sizi önce listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık. Zaten bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli!

dytserenayceliker

Neden takip etmeli: Bahar aylarıyla birlikte diyet yapmaya başlayanların da sayısı arttığına göre, sizi verdiği önerilerle ve tariflerle motive edecek nefis bir hesapla başlayalım. Gerçek bir diyetisyenden öneriler almak, onun verdiği tariflerle hem lezzetli hem de sağlıklı beslenmek isterseniz sizi hemen takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytserenayceliker

betsbloombakery

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni ve en takip edilesi yüzlerinden biri o. Paylaştığı her bir tatlı fotoğrafına dakikalarca bakmak isteyecek, hemen altında bulacağınız tarifleri sayesinde o güzellikleri kendi sofranıza da taşıyabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: betsbloombakery

menekseninmutfagi

Neden takip etmeli: Hem bugüne dek belki de hiç denemediğiniz, denemeye cesaret bulamadığınız tarifleri hem de anne elinden çıkmışçasına tanıdık gelecek, samimi, bizden tarifleri bulabileceğiniz, tam ölçülü paylaşımları sayesinde gördüğünüzün aynısını evde yapmanın mutluluğunu yaşayabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Anlayacağınız takip etmek için sebebiniz çok, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: menekseninmutfagi

melisgonden

Neden takip etmeli: hem başarılı bir gıda mühendisi hem de nefis bir aşçının ellerinden çıkan tariflerden daha iyisi zor bulunur. Özellikle rafine şeker kullanılmadan hazırlanan tatlılar, glutensiz tarifler gibi birbirinden sağlıklı reçeteler arıyorsanız sizi hemen böyle alalım...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melisgonden

tatli_kafasi

Neden takip etmeli: "Ben tatlı sevmem" diyen insanları bile tatlı düşkünü haline getirebilecek, tatlı severlerin ise gözlerinden kalpler çıkmasına sebep olacak paylaşımlarıyla bu sayfa, her gün en az 1 kez uğramak isteyeceğiniz adreslerden olacak. Üstelik sizin için bu efsane görüntüsüyle hayran bırakan tatlıların yapılış videolarına ulaşmak da çok kolay olacak. O zaman ne duruyoruz...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatli_kafasi

bietcilbiotcul

Neden takip etmeli: Adından da anlaşıldığı biri bu Instagram hesabında hem "Et yemeden doyamıyorum"cuları hem de sebze severleri mutlu edecek bol bol tarif var! Üstelik öyle pratik tarifler ki "Bugün ne pişirsem?" diye kara karar düşündüğünüz her an size şipşak cevap olabilirler.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bietcilbiotcul

ezgicooks

Neden takip etmeli: Takip etmeye başlayınca hemen her tarifini "Bunu mutlaka denemeliyim" diye kaydetmeye başlayacak, bu Instagram hesabı sayesinde tarif defterlerinizi yenilemeden edemeyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ezgicooks

glutensizbeslenmek

Neden takip etmeli: Gluten intoleransı olanlar, glutensiz beslenmeyi tercih edenler ya da böyle beslenmek zorunda olanlar hemen buraya! Mutfağınızı tekdüzelikten, sofranızı sıradanlıktan kurtaracak bu tariflerle glutensiz de her yemeğin en lezzetlisini yapabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: glutensizbeslenmek

trafoody

Neden takip etmeli: Sağlıklı yemeklerin, tatlıların böyle iştah açıcı görünebileceğini, bu kadar lezzetli olabileceğini belki de daha önce hiç fark etmemiştiniz. Bu Instagram hesabı sadece mutfakta geçireceğiniz anları lezzetlendirmekle kalmayacak, tarifleriyle beslenme programınıza bile taptaze ve sağlık dolu bir farklılık katacak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: trafoody

kesfedenler_kulubu

Neden takip etmeli: Özellikle İzmir'de yaşayan herkesin mutlaka takibe alması gereken hesaplardan biri karşınızda. Birbirinden nefis mekan önerileri ve iştah açan yemek fotoğraflarıyla sizi en tok anınızda bile yollara düşürebilir, bir sonraki tatil rotanızı belirlemenize destek olabilir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kesfedenler_kulubu

"Bizsiz olur mu?" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar çok Instagram'dan söz ettik, hala bizden haberdar olmayan var mı bilemiyoruz ama biz yine de söylemek isteriz: Tabii ki biz de Instagram'dayız. Nefis tariflerimize, iştah açan tarif videolarımıza ve daha nice paylaşımımıza güncel olarak ulaşmak isterseniz sizi Instagram hesabımıza da mutlaka bekleriz.

Buyursunlar, bu taraftan: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?