Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

İlkbaharın ilk ayı geldi çattı sonunda. Güneş kendini göstermeye, doğa yeniden canlanmaya başladı.

Hazır doğa gibi içimiz de kıpır kıpır olmuşken Instagram hesaplarımıza da şöyle bolca renk, bolca lezzet taşısak ya!

Yaptıkları birbirinden enfes lezzetleri takipçileriyle paylaşan, sadece fotoğraflarını paylaşmakla yetinmeyip bir de üzerine tarifini tüm ayrıntılarıyla veren, yetmezmiş gibi yapılış videosunu bile çeken o kadar çok güzel insan var ki...

Tabii sadece yaptıklarını değil, yediklerini içtiklerini anlatıp takipçilerine rehberlik eden, ne-nerede yenir bir bir açıklayan gurme gezginleri de unutmayalım.

İşte tüm bu güzel insanlara Instagram hesaplarımızda yer açın, hala takip etmiyorsanız mesela mart ayı bitmeden, bir gün bile kaybetmeden radarınıza alın.

tatdedektifi

Instagram - tatdedektifi

Neden takip etmeli: Tıpkı bu fotoğrafta gördüğünüz gibi birbirinden efsane lezzetlerle iştahınızı açabileceğiniz, sadece iştahınızı açmakla kalmayıp bir de üzerine bu lezzetleri yiyebileceğiniz mekanları öğrenebileceğiniz nefis bir Instagram hesabı olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatdedektifi

ece_tastan

Instagram - ece_tastan

Neden takip etmeli: En sağlıklısından tutun da en sevdiklerinize kadar, bu Instagram hesabı tam da midenize göre lezzetlerle dolu. Üstelik tariflerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ece_tastan

esraninmekanlari

Instagram - esraninmekanlari

Neden takip etmeli: Instagram'ın gezerek keşfeden hesaplarından biriyle daha karşınızdayız. Hangi yemek nerede yenir, nerede en güzeli bulunur öğrenmek için bulabileceğiniz en lezzetli hesaplardan biri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: esraninmekanlari

aycanummies

Instagram - aycanummies

Neden takip etmeli: Gözlerinizi alamayacağınız kadar şahane yemek fotoğraflarıyla ilham dolacağınız, sadece ilham almakla kalmayıp bir de üzerine birbirinden farklı tarifler bulabileceğiniz bir Instagram hesabından söz ediyoruz, neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aycanummies

gezmeligormeliyemeli

Instagram - gezmeligormeliyemeli

Neden takip etmeli: Yemek tutkunuz tavan yaptığında siz de kendinizi yollara vurup yeni tatlar peşinde koşmayı sevenlerdenseniz takip etmek için nedeniniz çok. Bu Instagram hesabında paylaşılan her bir fotoğraf, yeni rotalarınızı belirlerken en lezzetli rehberleriniz olacak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezmeligormeliyemeli

gevrekandginger

Instagram - gevrekandginger

Neden takip etmeli: Bu üzerinden mis kokular yükselen Instagram hesabında tam anlamıyla yok, yok. Öğrenince ufkunuzu en az iki katına çıkaracak bilgiler, mekanlar, tarifler ve daha neler neler... Zaten takip etmeye başlayınca ne dediğimizi anlayacak, "keşke daha önce haberim olsaydı" diyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gevrekandginger

ipek.bertan

Instagram - ipek.bertan

Neden takip etmeli: Aklınıza düşen, "acaba evde yapabilir miyim, yapsam güzel olur mu ki" diye düşündüğünüz birçok lezzeti evde kolayca yapabileceğinizi kanıtlayan bir Instagram hesabı kendisi. Her paylaşımını tarif defterinize tek tek not etmek isteyeceğiniz türden...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ipek.bertan

kendinesef

Instagram- kendinesef

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni ve en pratik yüzlerinden biri kendinesef. Pratikliği göklere çıkaran tarifleri, bugüne kadar tam da aradığınız kolaylığı sunuyor. Lezzeti ve görüntüsüyle de kalp çalmayı ihmal etmiyor tabii. Daha da ne olsun zaten?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kendinesef

cafesmyrna

Instagram - cafesmyrna

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, evde hemen denemek isteyeceğiniz, karnınız tokken bile iştahınızı kabartacak lezzetler var bu Instagram hesabında. Tarif defterlerinizi yeni tatlarla doldurmak isterseniz en doğru adreslerden biri karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cafesmyrna

Biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Instagram - yemekcom

Hala bilmeyenler için hatırlatmış olalım: Biz de güldürürken yediren, gecenin bir yarısı sizi mutfağa sürükleyen, iştahınızı açarken evde kolayca uygulayabileceğiniz tariflerimiz ve videolarımızla Instagram'dayız, bekleriz. :)

Buyursunlar: yemek.comDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?