thesun

Fazla Gelen Sütünü Kas Yapmak İsteyen Erkeklere Satarak Zengin Olan Anne

Favorilerime
Ekle

24 yaşındaki Rafaela Lamprou bundan 7 ay önce oğlu Anjelo'yu kucağına alan çiçeği burnunda bir anne.

Onu farklı yapan ve gündeme taşıyan ise vücudunun çok fazla anne sütü üretiyor olması ve onun da bu fazla sütü kaslarını geliştirmek isteyen beylere para karşılığında satması.

Hikayesinin detayları ise çok daha ilginç.

Önce fazla sütünü ihtiyacı olan annelere bağışlıyor

Kıbrıs Rum Kesimi'nde yaşayan Rafaela Lamprou yedi ay önce doğum yaptı. Ancak çok fazla sütü geliyordu. Sağdığı sütler artık dolaplara sığmamaya başlamıştı. O da bu fazla sütü nasıl değerlendirebileceğini araştırmaya başladı.

Önce bebeğini emzirmekte sorun yaşayan annelere ve dolayısıyla anne sütüne ihtiyacı olan bebeklere ona fazla gelen sütleri bağışladı. Rafaela günde 2 litre süt sağıyor ve bunları ihtiyacı olan annelere veriyordu. "Sütü verdiğimde onların yüzünde gördüğüm o mutluluğu hiç unutamıyorum" diyor Rafaela o günlerden bahsederken.

Şimdiye kadar 500 litre sütünü sattı ve 24 bin lira kazandı

dailymail

dailymail

Ama sonra işler bir anda farklı bir hal almaya başlıyor. Genç kadının Facebook sayfasına birçok erkekten mesaj gelmeye başlıyor. Bu beyler daha çok vücut geliştirmeyle ilgilenen erkekler ve anne sütünün kaslarını geliştirmede çok faydalı olduğunu söyleyerek genç kadının sütüne talip oluyorlar. Zira bazı araştırmalar da sütün protein içerdiği için kas-protein sentezini, karbonhidrat içerdiği için kas toparlanmasını artırdığını ve içerdiği su, sodyum ve potasyum ile de susuzluğu giderdiğini ve böylelikle sporcular için bulunmaz bir nimet olduğunu iddia ediyor. Anne sütü ise bu açıdan sporcular için daha değerli.

Rafaela ilk başta onlara ne cevap vereceğini bilemiyor ancak sonrasında 33 yaşındaki kocası Alex'in de tam desteğiyle hiç tanımadığı erkeklere sütünü satmaya başlıyor. "Sapık olmalarından korkuyordum. Ama sonra 'Vücudumun hiçbir yerini görmüyorlar, bu ayıp bir şey değil' diye kendimi ikna ederek ve eşimin desteğiyle bu işe başladım ve henüz bir tane bile taciz mesajı almadım" diyor genç kadın.

Rafaela şimdiye kadar tam 500 litre süt satmış ve bundan tam tamına 4,500 pound yani yaklaşık 24 bin lira para kazanmış durumda. Rafaela, sütü kesilene kadar bu işe devam edeceğini de söylüyor.

Genç kadın her ne kadar yaptığında herhangi bir sakınca görmese de bu durum tartışmaları da beraberinde getirdi. Onu destekleyenler olduğu gibi karşı çıkanların sayısı da hiç az değil. Ama tabii günün sonunda yorum sizin.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?