Beş Yıl Boyunca Marketten Çikolata Çalıp En Sonunda Yakalanan Sincap Kardeş

Favorilerime
Ekle

Daha fazla şaşıramazdık dediğimiz her anda hayvanlar alemi bizi daha çok şaşırtmayı hep başarıyor. Şimdiki hikayemizin baş rolünde ise bu sefer bir sincap var.

Ama kendisi bildiğimiz sincaplara pek benzemiyor. Çünkü Kanada'da yaşayan bu sincap bir çikolata aşığı ve bunun için marketten hırsızlık yapmaktan da kaçınmıyor

Burası Kanada'da bir ailenin işlettiği küçük bir market

buzzfeed

Yer Toronto, Kanada. Yol üzerindeki Luke’s Grocery ismindeki bir marketteyiz. Kim ailesi tarafından işletilen kendi halinde küçük bir market, hatta daha çok bir mahalle bakkalı burası.

Ama Kim ailesinin bir sorunu var. Sürekli raflardan çikolataları eksiliyor.

5 yıl boyunca süren bir kovalamaca ve eksilen 40 adet çikolata

youtube

Dükkanda havalandırma olmadığı için marketin kapısını sık sık açık bırakan market sahipleri arada sırada da dışarı kuşların yemesi için kuruyemiş gibi yiyecekler atıyormuş. Ama bunun hırsızları cezbedeceğini o zamanlar tahmin edememişler.

Zira ne zaman sayım yapsalar çikolatalarda eksik olduğunu fark etmişler. Bu durum tam 5 yıl sürmüş ve bu süre içinde yaklaşık 40 adet çikolatanın ortadan hiçbir açıklama olmadan kaybolduğunu tespit etmişler.

Ve hırsız kameralarda

youtube

Sürekli çikolataların olduğu raflarda garip sesler duyan aile sonunda gizli kamerayla olan biteni kaydetmeye karar vermişler. Ve şaşırtıcı gerçek de böyle ortaya çıkmış.

İnternette kısa sürede viral olan videoda görüldüğü üzere içeri bir sincap giriyor, yerini önceden bellediği çikolataların olduğu rafa yaklaşıyor, bir çikolatayı rafından aldığı gibi kapıdan dışarıya fırlıyor ve biz daha ne olduğunu anlamadan yolun karşısına geçip çikolatayla birlikte olay yerinden uzaklaşıyor.

Yeni fenomenimiz çikolata aşığı hırsız sincap

Yukarıda da videosunu izleyebileceğiniz çikolata sevdalısı hırsız sincap kardeşten market sahibi aile çok şikayetçi olsa da internet alemi onu şimdiden çok sevdi ve bağrına bastı bile.

Hatta hırsız sincap kardeşin Facebook ve Twitter hesabı bile var Nusret'in dünya çapında ünlü olmasından sonra son zamanlarda dünyanın başına gelen en güzel şey bu sincap bile olabilir.

Tamam, hırsızlık çok kötü bir şey ama kim çikolataya hayır diyebilir ki? Sincap olsan bile...


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?