Kendisine Hiç Patates Kızartması Bırakmadığı İçin Erkek Arkadaşını Bıçaklayan Kadın

Favorilerime
Ekle

"Artık bu da olmaz ya, o kadar da değildir" dediğimiz ve ne yazık ki olan bir hadiseyle daha karşı karşıyayız bugün.

İnsanlar olarak, dünyanın en tuhaf, yeri geldiğinde en vahşi ve korkunç canlısı olma yolundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz anlayacağınız.

Sadece "açlık insana neler yaptırıyor canım" denerek geçiştirilecek kadar basit olmayan bu durum karşısında ne söylesek az kalacak. O yüzden biz lafı daha fazla uzatmadan geçelim söz konusu çifte.

İngiltere'de yaşayan çift için her şey sıradan, hatta güzel denebilecek şekilde başlamıştı...

smallspacesbigevents

Blackburn'de yaşayan 34 yaşındaki Dianne Margaret Clayton ve erkek arkadaşı Simon Hill, o gün arkadaşlarıyla bir araya gelecek ve nefis bir yemek yiyeceklerdi. Çift, arkadaşlarının evlerine vardılar, sofraya oturdular ve bir güzel yemeklerini yemeye başladılar.

Ancak Clayton, erkek arkadaşının ona hiç patates kızartması bırakmadığını görünce işler bir anda çığırından çıktı.

Clayton, tüm patates kızartmasını bitiren erkek arkadaşını omzundan defalarca bıçakladı...

Artık nasıl bir açlık ya da nasıl bir patates kızartması sevgisi söz konusuydu, bilemiyoruz. Clayton, kendisine hiç patates kızartması bırakmayan erkek arkadaşına çok sert bir tepki verdi. Mutfağa koşup eline bıçağı aldığı gibi erkek arkadaşının omzunu defalarca bıçaklayan kadın, hıncını alamayıp tokat atmayı da ihmal etmedi.

Neyse ki ambulans ekiplerinin gelip kurtardığı Simon Hill'in sağlık durumu iyi.

Açılan dava sonucunda Clayton, hem para hem de hapis cezasına çarptırıldı

cosmopolitan

Bir anda sinirlerine hakim olamadığı için erkek arkadaşına ve ilişkilerine maddi manevi zarar veren Clayton'a dava da açıldı elbette. Dava sonucunda Clayton hem 115 Sterlin para cezası hem de 26 haftalık hapis cezası aldı.

Oysa şöyle misler gibi her şeyi paylaşarak, mutlu mesut yaşayıp gitmek varken neden diye sormadan da edemiyor insan. Ne diyelim, insan olmayı ve iyi niyetli kalmayı hiçbir zaman unutmamanız dileğiyle.

Kaynak: Metro

Görseller temsilidir.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?