Japon Usulü Deney: 1 Ay Boyunca Her Gün Boş Mideye Su İçince Neler Oluyor?

Favorilerime
Ekle

Bugün size, aslında uygulaması pek kolay olan, sonuçlarıysa test edilip onaylanan nefis bir yöntemden söz edeceğiz. Üstelik bu yöntem sayesinde cildinizi gençleştirebilecek, mide ağrılarınızın önüne geçebilecek hatta kolayca zayıflayabileceksiniz!

Her şey kendini sürekli yorgun hisseden ve cildinden memnun olmayan Brightside yazarının, Japon kadınlarının nasıl pürüzsüz bir cilde sahip olduklarını merak etmesiyle başlıyor. Yaptığı ufak bir araştırma sonucunda Japonların gelenekleri gereği sabah kalkar kalkmaz aç karnına bol bol su içtiklerini öğreniyor ve kendisi de bu yöntemi denemeye karar veriyor.

1 ay boyunca her sabah uyanır uyanmaz su içmeye başlayan Brightside yazarı, bakın bu 1 ayın sonunda kendisinde nasıl değişiklikler olduğunu fark ediyor...

"Daha sağlıklı ve canlı hissetmeye başladım"

"Sabahları su içmeye başladıktan birkaç gün sonra, kendimi daha hafif hissetmeye başladım. Vücudumun daha kolay arındığını hissediyordum."

"Metabolizmam gelişti"

"Bu taktik sayesinde diyetim daha çekilebilir bir hale gelmişti. Daha az aç hissediyordum. Her saat acıkıp bir şeyler atıştırma alışkanlığım bitmişti. Daha çok enerjim vardı."

"Kilo vermemde yardımcı oldu"

nationofchange

"Daha az aç hissetmeme ek olarak, sindirimim de güçlendi. Daha fazla enerjim olduğu için daha fazla hareket edebiliyordum."

"Mide sorunlarım bitti"

doctoroz

"Ara sıra sinirim sıkıntıları ve asit reflüsünden muzdarip olurdum ama bu su içme tekniğine başladığımdan beri bu problemlerden kurtuldum. Artık yemeklerden sonra kendimi rahatsız hissetmiyorum."

"Cildimin görünüşü güzelleşti"

"Yalan söylemeyeceğim, eskiden insanlar yaşımdan daha olgun göründüğümü söylerdi. Bu terapiye başladığımdan beri kırışıklıklarım azaldı ve derim daha sağlıklı ve parlak görünmeye başladı."

"Saçlarım çok daha güzel gözükmeye başladı"

"Eskiden saçlarım kolayca kırılırdı ve ayda iki kere kestirmek zorunda kalırdım. Bolca su içmem sadece daha çabuk uzamasını sağlamadı, aynı zaman artık daha parlak görünen saçlara sahibim."

"İdrar yolu enfeksiyonlarından kurtuldum"

"Bu aç karnına su içme yöntemi, tüm antibiyotiklerin çözdüğünden daha güzel bir biçimde, idrar yolu enfeksiyonu sorunlarımı çözdü. Artık yanma hissi yaşamıyorum."

"Uzun zamandır hasta olmuyorum"

"Bu basit ritüel bağışıklık sistemimi güçlendirdi. Boş mideye su içmek gibi çok kolay bir yöntem bile hastalıklarla ilaçsız başa çıkmamı kolaylaştırdı."

Nasıl uygulanır derseniz: Aç karnına su içme yöntemi tam olarak nasıl uygulanıyor?

Uyanır uyanmaz, mideniz henüz bomboşken 4 bardak su için. Eğer 4 bardak zor gelirse, 1 bardak ile başlayıp yavaş yavaş artırın.

Suyunuzu içtikten sonra 45 dakika boyunca hiçbir şey yemeden bekleyin ve 45 dakikanın ardından her zamanki gibi istediğinizi yiyip içmeye başlayın.

Gün içindeyse yediğiniz her öğünün ardından 2 saat boyunca hiçbir şey yiyip içmeyin.

Tüm bunları uyguladığınızda yukarıda okuduğunuz sonuçları 10 gün içinde görmeye başlayacaksınız. Eğer şeker ya da hipertansiyon gibi sorunlarınız varsa bu yöntemden sonuç almanız 30 günü bulabilir, asla pes etmeyin.

Kaynak: Brightside


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

ebrucuk20022 Şubat 2017 21:23
Bende sürekli iciyorum gerçekten de insana hafif hissettiriyor yemek aralarin da bolca içiyorum cabuk doyuyor ve enerjik oluyorum.
Yanıtla
lotuseaster10 Ocak 2017 17:02
ben zaten yapıyorum bunu. 1 litre olmasa da yarım litre kesin içiyorum. tabi yararlarını söyleyemeyeceğim, kıyas yapamadığımdan :)
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?