Dünyayı "Anne Ben İyiyim" Pankartıyla Gezerek Gülümseten Ana Kuzusu Gezgin

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
235990 takipçi1761 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Nisan 19, 2016
Öznur Doğan
Mart 6, 2015
Öznur Doğan
Temmuz 10, 2015
Vestel
Ocak 2

"Anne, ben iyiyim."

Evden biraz uzaklaştığınızda, tatile ya da uzun bir seyahate çıktığınızda ya da her şeyi bir kenara bırakalım, o aradığında telefonunuza sadece bir kez bile cevap veremediğinizde aklından onlarca felaket senaryosu geçen kişiye anne denir. Ve tüm anneler çok sevilir.

Ama sadece Türk anneleri böyle sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Zira dünyayı gezme hayaliyle Brüksel'deki misler gibi işini bırakan, arabasını satıp yollara koyulan ve ilk olarak Küba'ya yolculuk eden Jonathan Kubben Quiñonez'in annesi de bu süre içinde çok endişelenmiş. Bunun üzerine Jonathan da "Yaşınız kaç olursa olsun, Latin bir anneye ve macera tutkusuna sahipseniz, annenize iyi olduğunuzu söylemenin bir yolunu bulmalısınız" diyerek gittiği her yere "Mom I'm Fine" (Anne, Ben İyiyim) pankartını götürerek fotoğraflar çekmeye başlamış.

Hepimizin yarasına parmak basarak bir anda fenomen olan Jonathan şimdi maceralarının ikinci bölümünü paylaştı. Hatta 2017 Mayıs ayında Endonezya'ya annesiyle birlikte seyahat bile eden Jonathan'ın bu eğlenceli fotoğraflarına şöyle buyursunlar. Daha fazlası için onu Instagram'dan takip edebilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Ve anne de oğluşuyla birlikte Endonezya topraklarında!

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?