anne-ben-iyiyim

Dünyayı "Anne Ben İyiyim" Pankartıyla Gezerek Gülümseten Ana Kuzusu Gezgin

Favorilerime
Ekle

"Anne, ben iyiyim."

Evden biraz uzaklaştığınızda, tatile ya da uzun bir seyahate çıktığınızda ya da her şeyi bir kenara bırakalım, o aradığında telefonunuza sadece bir kez bile cevap veremediğinizde aklından onlarca felaket senaryosu geçen kişiye anne denir. Ve tüm anneler çok sevilir.

Ama sadece Türk anneleri böyle sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Zira dünyayı gezme hayaliyle Brüksel'deki misler gibi işini bırakan, arabasını satıp yollara koyulan ve ilk olarak Küba'ya yolculuk eden Jonathan Kubben Quiñonez'in annesi de bu süre içinde çok endişelenmiş. Bunun üzerine Jonathan da "Yaşınız kaç olursa olsun, Latin bir anneye ve macera tutkusuna sahipseniz, annenize iyi olduğunuzu söylemenin bir yolunu bulmalısınız" diyerek gittiği her yere "Mom I'm Fine" (Anne, Ben İyiyim) pankartını götürerek fotoğraflar çekmeye başlamış.

Hepimizin yarasına parmak basarak bir anda fenomen olan Jonathan şimdi maceralarının ikinci bölümünü paylaştı. Hatta 2017 Mayıs ayında Endonezya'ya annesiyle birlikte seyahat bile eden Jonathan'ın bu eğlenceli fotoğraflarına şöyle buyursunlar. Daha fazlası için onu Instagram'dan takip edebilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Ve anne de oğluşuyla birlikte Endonezya topraklarında!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?