yemek.com spotify

Yemek.com'un Spotify Listeleri Hazır, Ruhunuzu da Doyurmaya Geldik!

Favorilerime
Ekle

Biz çok lezzetli bir şey yaptık sevgili Yemek.com takipçileri, kulak verin bize.

Duyduk ki müzik ruhun gıdasıymış, e biz de malum sizi doyurmaya pek bir meraklıyız. O yüzden Spotify ile bir araya geldik ve size birbirinden vitaminli, proteinli playlistler hazırladık.

Spotify’ın Türkiye'deki yerli iş birlikçilerinden de biri olduk hatta. Bundan sonra da her hafta yeni bir playlist göreceksiniz hesabımızda. Niyetimiz sabah kahvaltınıza, akşam yemeğinize, mutfağınıza, rakı masanıza, arabanıza, işinize... Müziğin sizinle olduğu her anınıza konuk olmak.

Peki kim hazırlıyor bu listeleri?

Yemek.com ekibinin pek güzide üyeleri hazırlıyor tabii. Her birinin farklı bir zevki var, her biri ruhunu başka şeylerle besliyor. Kimisi pizzacı, kimisi içli köfteci, kimisi de ekşi mayacı... Ve hatta kimisi "ay ben bugün salata alayım"cı, kimisi ise "ben bir tabak daha alabilir miyim"ci.

pharrell

Yemek.com'un Spotify hesabına girdiğinizde şu anda 5 farklı playlist göreceksiniz. Listeleri kendi keşfetmek ve bizi Spotify'da da takip etmek isteyenleri şöyle alalım, hızlı bir önizleme yapmak isteyenleri de hemen aşağıya davet edelim.

İş, güç, okul... Bütün hafta yorgunluktan canımız çıkmış mesela. Pazar sabahı tembellik edip kalkmışız. Misler gibi bir kahvaltının peşindeyiz. Hatta belki de çok sevdiğimiz biri de uyanmak üzere, minik sürprizler peşindeyiz. Tam bu sırada müthiş bir playlist çalıyor fonda. Adı da Pazar Menemeni.

Ürün Müdürü'müz Batuhan Apaydın'ın elinden tazecik çıktı.

Akşama sevdiğin, çok özlediğin bir misafirin gelecek. Ona nefis bir sofra hazırlamaya mutfağa doğru ilerliyorsun. Sana hem mutfakta, hem de akşam yemeğinde eşlik edecek bir liste olsa, nefis olmaz mı? Artık var. Adı ''Bir Akşam Yemeği Meselesi''.

İçerik Stajyeri'miz Cemre’nin kalbinden koptular.

Her şeyi sevgiyle yapacaksın bu hayatta. Sevgini yemeğe de katman lazım yalnız. Onu şarkılarla anlatman da. Hem insanın kalbine giden yol midesi kadar kulaklarından da geçiyordu sanki?

Ekibimizin sevgi insanı, İçerik Uzmanı'mız Duygu'dan tüm kalpten sevenler için geliyor: Bir Tutam Aşk

Susurluk, tost ve ayran dendiğinde aklınıza ne geliyor?

Sen, sevgilin, arkadaşın, ailen... Yoldasınız. Hafif sıcak bir rüzgar yüzünüze vuruyor açık camınızdan, yol akıyor, yol keyifli. Nereye gideceğiniz değil, yolculuğun kendisi asıl keyifli olan. Bu sırada kulaklarınıza ve kalbinize Food Editör’ümüz İpek'in hazırladığı yol şarkıları müthiş bir masaj yapıyor: Susurluk'ta Tost Ayran

En son ne zaman dans ettin sevgili okuyucu? En son ne zaman kimin ne düşündüğünü umursamadan hopladın, zıpladın? Verelim mi coşkuyu artık Yemek.com? Zıplayalım mı biraz? Kendimizden geçelim mi kendimizi kasmadan?

Bu soruların cevapları kolay, Satış Müdürü'müz Ekin size yardımcı olacak: O Zaman Dans

Fakat bu listeler daha başlangıç. Unutmayın, her hafta biz yeni listelerimizle Yemek.com Spotify hesabında bekliyor olacağız. Bekliyoruz efendim.

Takipte kalın!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?