spotify-dugun-pastasi-one-cikan

Çiftlerin En Lezzetli Anlarına Ortak Olacak Spotify Listesi Geldi: Düğün Pastası

Favorilerime
Ekle

Her hafta dur durak bilmeden yeni bir liste eklediğimiz Yemek.com Spotify hesabımızda bu hafta yeni evlenecek çiftlerin "tatlı" telaşına, düğünlerin aranan isimlerinin eğlencesine ortak olmaya geldik.

Yakın zamanda evlenmeyi, şöyle gönlünce bir düğün yapmayı planlayanlar bilir, düğünde çalacak o şarkıları seçmek bir süre sonra eğlenceden çok, içinden çıkılamaz bir probleme dönüşebilir. "İlk dansımızı hangi şarkıyla yapsak?"tan tutun da "Pasta keserken ne çalacak?" sorusuna kadar akla hayale gelmeyecek birçok soruyla karşılaşabilir, o kadar telaşınız için de bir de buna uzun uzun zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Biz de istedik ki şöyle en eğlenceli ve hareketlisinden en romantiğine, düğün pastanızı keserken dinleyebileceğiniz müzikleri derleyelim, siz ağzınızın tadıyla pastanızı yerken konuklarınız da bu müzikler eşliğinde eğlenmeye durmaksızın devam etsin.

O zaman sözü fazla uzatmıyor ve "Düğün pastamızı keserken nasıl bir şarkı çalsın?" sorunuza cevap olacak Spotify listemize geçiyoruz.

Başka bir deyişle, mutlu çiftimize Yemek.com'dan nefis bir Spotify listesi geliyooor, karşınızda: Düğün pastası!

Küçük bir not: Diğer Spotify listelerimize ulaşmak ve bizi her hafta güncel olarak takip etmek isterseniz Yemek.com Spotify hesabımıza bekleriz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?