Çiftlerin En Lezzetli Anlarına Ortak Olacak Spotify Listesi Geldi: Düğün Pastası

yemek.com
Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254118 takipçi2198 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Aralık 2, 2014
Öznur Doğan
Ocak 21, 2015
YENİ
Vestel
Nisan 12
YENİ
Yemek.com
Nisan 16

Her hafta dur durak bilmeden yeni bir liste eklediğimiz Yemek.com Spotify hesabımızda bu hafta yeni evlenecek çiftlerin "tatlı" telaşına, düğünlerin aranan isimlerinin eğlencesine ortak olmaya geldik.

Yakın zamanda evlenmeyi, şöyle gönlünce bir düğün yapmayı planlayanlar bilir, düğünde çalacak o şarkıları seçmek bir süre sonra eğlenceden çok, içinden çıkılamaz bir probleme dönüşebilir. "İlk dansımızı hangi şarkıyla yapsak?"tan tutun da "Pasta keserken ne çalacak?" sorusuna kadar akla hayale gelmeyecek birçok soruyla karşılaşabilir, o kadar telaşınız için de bir de buna uzun uzun zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Biz de istedik ki şöyle en eğlenceli ve hareketlisinden en romantiğine, düğün pastanızı keserken dinleyebileceğiniz müzikleri derleyelim, siz ağzınızın tadıyla pastanızı yerken konuklarınız da bu müzikler eşliğinde eğlenmeye durmaksızın devam etsin.

O zaman sözü fazla uzatmıyor ve "Düğün pastamızı keserken nasıl bir şarkı çalsın?" sorunuza cevap olacak Spotify listemize geçiyoruz.

Başka bir deyişle, mutlu çiftimize Yemek.com'dan nefis bir Spotify listesi geliyooor, karşınızda: Düğün pastası!

Küçük bir not: Diğer Spotify listelerimize ulaşmak ve bizi her hafta güncel olarak takip etmek isterseniz Yemek.com Spotify hesabımıza bekleriz.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?