whatsapp-yeni-kapak

Türkiye’de Bir İlk: Yemek.com Bana Tarif Öner ile Artık WhatsApp’tayız!

Favorilerime
Ekle

Yemek.com Bana Tarif Öner'i hemen kullanmak için şuraya tıklayabilirsiniz: Yemek.com Bana Tarif Öner

Bazen canımız çok fazla tatlı çekiyor ama hangi tarifi yapacağımızı şaşırıyoruz. Malzememiz eksik oluyor, nasıl bir tarif yapacağımızı bulamıyoruz. Dolapta bizi uzun süredir bekleyen malzemelerle yaratıcı fikirler bulmakta zorluk çektiğimiz anlar da oluyor. Bu anlarda bize ihtiyaç duyduğunuzu da biliyoruz. O yüzden sizler için sıvadık kollarımızı.

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, kafanızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabileceğiniz Yemek.com Bana Tarif Öner yayında. Ne pişirsem derdini tarihe gömecek, yemek alanında Türkiye'de bir ilk olan WhatsApp kanalımız sayesinde telefonunuzdan her an tarif önerisi alabileceksiniz diyor, sizi diğer tüm detaylar için aşağıya bekliyoruz.

Yemek.com Bana Tarif Öner nedir?

Hemen anlatalım. Ne pişireceğinizle ilgili birçok sorunuza 7/24 yanıt bulabileceğiniz, mutfakta işinizi kolaylaştıracak bir tarif önerme hizmeti olarak yayındayız. Atacağınız bir mesajla konuşmayı başlatabilir, önünüze çıkan seçeneklerden birini seçerek size uygun tarifleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yemek.com Bana Tarif Öner 300'den fazla tarif sunuyor ve tamamen ücretsiz! Bu hizmeti ister telefonunuzdan isterseniz Web WhatsApp üzerinden kullanabilirsiniz üstelik!

Yemek.com Bana Tarif Öner nasıl kullanılır?

wp-chatboat1

Öncelikle Yemek.com Bana Tarif Öner'e ulaşmak için şuraya tıklayabilirsiniz: Yemek.com Bana Tarif Öner

WhatsApp uygulaması açıldığında önünüze yukarıda gördüğünüz otomatik mesaj çıkacaktır. O mesajı gönder tuşuna basmanızla beraber konuşma başlayacaktır.

wp-chatboat2

Konuşma başladıktan sonra size özel hazırlanan listeler önünüze çıkacaktır. Bu listeler, günlük ihtiyaçlarınıza göre hazırlandı.

Örneğin gün içinde mesaj attığınız saate göre kahvaltılık, öğle yemeği ve akşam yemeği önerileri alabilir, çay saatlerinizde tüketebileceğiniz tariflerin arayışı içindeyseniz ''Çay suyu koydum'' seçeneğine, kısıtlı vakitte güzel lezzetler çıkarmak için ''Az zaman çok lezzet'' seçeneğine, ana yemeğinizin yanına farklı bir lezzet arıyorsanız ''Yardımcı yemekler'' seçeneğine, ekonomik, bütçenizi yormayacak tarifler için ''Bütçe dostu tarifler'' seçeneğimize tıklayabilirsiniz.

Bitmedi! Bu aralar hafif ve sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor, diyet yapıyorsanız "Hafif bir tarif" seçeneğine, sıradanlıktan uzak tarifler arıyorsanız "Şaşırt beni" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

wp-chatboat3

Bu seçeneklerden birine tıkladığınızda ilgili konu başlığıyla ilgili tariflere ulaşabileceksiniz. Sizler için özel hazırlanan bu seçkiden dilediğinizin üzerine tıklayarak tarifin malzemelerine ve yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. İlk önerilen tarifler size hitap etmediyse ya da daha fazla öneri görmek istiyorsanız ''Farklı tarifler'' seçeneğine tıklayarak aynı listeden daha fazla tarif görebilirsiniz.

''Listeyi yine göreyim'' seçeneği ise sizi yeniden ana menüye yönlendirir. Bu sayede diğer sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

wp-chatboat4

Listemizdeki ''Malzeme seçeyim'' kısmı ise tamamen hepimizin evinde buzdolabında sıkça bulunan malzemelerden oluşuyor ve evdeki malzemelerle hangi tarifleri yapabileceklerini merak edenlerin kurtarıcısı oluyor. Mantarından ıspanağa, mercimekten nohuda birçok malzeme bu listede yer alıyor. Bu malzemeleri seçtiğiniz zaman birbirinden farklı ve nefis tarifleri bulabilirsiniz.

wp-chatboat7

Eğer evde malzemeniz eksikse onu da dert etmeyin. O konuda da size nefis bir önerimiz var.

Sizler için hazırladığımız bu yeni hizmetimizi denedikten sonra yorumlarınızı bekliyor olacağız!

Şimdiden ellerinize sağlık ve afiyet olsun,

Yemek.com


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

6

yukselydkp5 Mart 2023 16:25
Hemen denicem, heyecanlandim, super fikir!
Yanıtla
Leyla Günbay 6 Mart 2023 09:39
Yanıtla
Umarım beğenirsiniz, afiyet olsun! :)
ecrinsu34521 Şubat 2023 12:32
akşam yemeğine ne yapabilirim
Yanıtla
Leyla Günbay 21 Şubat 2023 12:53
Yanıtla
Selamlar, chat bot'umuz içerisinde bu soruya rahatlıkla cevap bulabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!
ninuay378 Şubat 2023 13:35
merhaba çayın yanına poğca nasıl yapılır
Yanıtla
Leyla Günbay 9 Şubat 2023 09:36
Yanıtla
Merhabalar, WhatsApp chatbotumuz bunun için var! :) Bir incelemenizi isteriz, eğer gönlünüze göre bir tarif bulamazsanız bizler buradayız.

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?