piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-5-one-cikan

Pikniğe Giderken Mutlaka Yanınıza Almanız Gereken 14 "Olmazsa Olmaz" Ürün

Favorilerime
Ekle

Piknik mevsimi geldi, "Acaba yanımıza ne alsak" derdi başladı. Mangal yapıp ip atlanacak kalabalık pikniklerden tutun içeceklerinizi yudumlayıp kitabınızı okuyarak geçireceğiniz daha sakin pikniklere, bu listede tam da aklınızdaki pikniğe uygun ürünler bir arada.

Piknik yapacağınız alana gidince "Ah ben şunu neden getirmedim" dememek, evde bıraktığınız ya da almayı tamamen unuttuğunuz malzemelere dertlenmemek için bu listeye göz atmayı, ihtiyacınız olanları satın almayı, daha da önemlisi pikniğe giderken mutlaka yanınıza alacaklarınız arasına eklemeyi unutmayın.

İşte karşınızda bir pikniğin olmazsa olmazı sayılabilecek kadar kullanışlı ürünler!

Görseller amazon.com.tr'den alınmıştır.

1. Mangal

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-1

Eğer "Piknik mangalsız olmaz" diyenlerdenseniz sizin için en olmazsa olmaz ürün kesinlikle yanınızda kolayca götürebileceğiniz bir mangal olmalı. Sapları sayesinde kolayca taşınabilir bu mangal seti, size sadece taşıma kolaylığı sağlamakla da kalmayacak, katlanabilir yapısıyla çok yer de kaplamayacak. Temizlemesi de kolay bu ürünün fiyatı 109,19 TL.

2. Piknik Çakmağı

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-2

Mangalı yakmak için ihtiyacınız olacak diğer bir ürün de tabii ki çakmak. Gideceğiniz piknik alanına uygun olarak daha profesyonel ya da daha pratik modelleri seçebileceğiniz çakmaklar içinde önerimiz ise rüzgarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz, şarj edilebilir olduğu için uzun süre kullanabileceğiniz bu elektronik rezistanslı çakmak. Fiyatı da 69,90 TL.

3. Tepsi

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-4

Tepsi, piknikte en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden olsa da piknik hazırlığı sırasında akla gelmiyor, genelde hep evde unutuluyor. Hem unutmayın hem de ihtiyacınız olan tepsiyi bulabilin diye önerilerimizi de sıralamadan geçmeyelim. Şöyle üzerini kapatıp yiyeceklerinizi böcek, sinek, toz, kül gibi piknikte karşınıza çıkabilecek olumsuzluklardan korumak isterseniz bu yiyecek servis çadırı tam sizlik demektir. Fiyatı 183,69 TL. Kolay taşınabilir, kırılmaz ve kaymaz tabanlı farklı tepsi seçeneklerini incelemek için aşağıdaki "servis tepsileri" kısmına da göz atabilirsiniz.

4. Piknik Örtüsü

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-5

Piknik deyince aklımıza ilk gelenlerden olan piknik örtülerini de unutmuyor, su geçirmez tabanıyla gönül rahatlığıyla çimlere serebileceğiniz, kılıfı sayesinde kolayca taşıyabileceğiniz bu piknik örtüsünü öneriyoruz. Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz bu örtüyü aynı zamanda zemin matı, çocuk oyun matı, hatta fitness matı olarak da değerlendirebilirsiniz. Fiyatı 270,28 TL.

5. Tabak

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-6

Pikniğe gidiyoruz, tabii ki bolca yiyip içecek, bunun için de tabaklara ihtiyaç duyacağız! Yanınızda güvenle, kırmadan taşıyabileceğiniz, içine mangalda pişen et ve sebzelerinizi de, yaptığınız salata ve mezeleri de, yanınızda götürdüğünüz meyveleri de gönül rahatlığıyla koyabileceğiniz bu tabaklar, tekrar tekrar kullanabileceğiniz için çevreye de bir zararı olmayacak. Mis. Fiyatı 280,00 TL.

6. Saklama kabı

su-an-indirimde-olan-mutfak-urunleri-3

Farklı boyutlarda toplam 6 parçadan oluşan bu saklama kaplarıyla hem piknik için yanınızda meyve-sebze götürebilir hem de piknikten artanları ayrı ayrı sınıflandırarak eve geri götürebilirsiniz. Taşıması da pratik bu kapların fiyatı 50,34 TL.

7. Kaşık çatal bıçak seti

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-7

Piknikte en çok ihtiyacınız duyduklarımızdan olan kaşık çatal bıçak setlerinde sıra. Eğer evde, halihazırda kullandığınız kaşık-çatal-bıçak setlerini kullanmak istemiyor, çizilmesinden, kaybolmasından korkuyorsanız bu kılıflı seti değerlendirebilirsiniz. Her türlü seyahatinizde, kampta, piknikte kılıfıyla birlikte çantanıza atabileceğiniz bu 8'li setin fiyatı 279,13 TL.

8. Bardak

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-8

Piknikte, kampta yanınızda mutlaka bulunması gereken, kırılma gibi bir sorunla karşılaşmayacağınız, hatta katlanabilir olduğu için çok pratik bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz bu bardaklar da tam size göre! Piknik sepetinizde çok yer kaplamasın, paylaşımlı olarak tüketeceğiniz içecekleri bu bardaklara pay edip afiyetle tüketin. Fiyatı 91,64 TL.

9. Kesme Tahtası

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-9

Bir yanda mangal yanarken bir yanda taze taze salatalar hazırlanacak, kesme tahtasına ihtiyaç olacak. Bir şeyler kesmek için temiz bir zemine ihtiyaç duyduğunuz o anlarda ancak aklınıza gelebilecek kesme tahtalarını da unutmayın ve piknik hazırlıkları kapsamında çantanıza hemen atın. Eğer kesme tahtasına ihtiyacınız varsa da bu çok fonksiyonlu kesme tahtasını değerlendirebilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde onu hem kesme tahtası hem saklama kabı hem de süzgeç olarak kullanabilirsiniz. Fiyatı 131,98 TL.

10. Soğutucu

su-an-indirimde-olan-mutfak-urunleri-7

Mangal yapacaksanız yanınızda götürdüğünüz etleri sağlıkla muhafaza edebilin, buz gibi içmek istediğiniz içeceklerinizi koyabilin diye yanınızda bir soğutucu çanta da mutlaka bulunmalı. Üstelik bu soğutucu şu an indirimde ve fiyatı 452,30 TL.

11. Semaver

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-3

Geleneksel bir piknik deneyimi çaysız olmaz! Eğer siz de "mangalın ardından şöyle bir çay keyfi de yapalım" diyenlerdenseniz semaverlerinizi hazırlayın. Çayınızı ve tabii kullanılırsanız şekerinizi de yanınıza almayı unutmayın. Piknikte, kampta, hatta balkon ve bahçenizde de kullanabileceğiniz bu odun kömürlü semaver ile içeceğiniz çayların tadını başka hiçbir yerde bulamazsınız, bizden söylemesi. Fiyatı 169,90 TL.

12. Hamak

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-10

Piknik demek biraz da hamakta keyif yapmak demek! Eğer piknikte şöyle huzurla hamakta sallanmayı, hatta uyuklamayı sevenlerdenseniz kola kurulumlu ve cibinlikli bu hamak tam size göre demektir. Fiyatı da 129,00 TL.

13. Piknik sepeti

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-11

Ve tabii ki ihtiyaç duyacağınız malzemeleri taşımanıza destek olacak piknik sepeti! Yalıtımlı soğutucu kapağı sayesinde içine koyacağınız malzemeleri de sağlıkla saklayabilir, bozulmalarının önüne geçebilirsiniz. Fiyatı 160,38 TL.

14. Powerbank

piknige-giderken-alinmasi-gereken-urunler-12

Günümüz dünyasında pikniklerin, kampların olmazsa olmazlarından biri de powerbank'ler, doğruya doğru. Doğanın orta yerinde şarjınız biterse çaresiz kalmayın, iletişimiz kesilmesin isterseniz bir powerbank'i de piknik çantanıza atmayı unutmayın. Telefonunuzu hızlıca şarj etmenizi sağlayacak bu powerbank'in fiyatı da sadece 104,90 TL.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?