Sosyal Medyanın En Naif Kullanıcısı Vedat Milor'den 12 Eğlenceli Paylaşım

Favorilerime
Ekle

Her ne kadar kendini "gurme" olarak tanımlamasa da biz ülkece onu yemeğin iyisinden gerçekten anlayan, soğana bir bakışta "Bu elle kesilmemiş" diyebilecek kadar başarılı bir isim olarak tanıdık ve bağrımıza bastık.

Vedat Milor'den bahsediyoruz tabii ki.

Instagram, Twitter gibi sosyal ağlarda daha fazla aktif olmasıyla, özellikle de ana haber bültenlerine bile çıkan "Menemen soğanlı mı olur, soğansız mı?" anketiyle daha fazla göz önünde olmaya başladı Vedat Milor. Adeta Twitter fenomeni olma yolunda ilerleyen Vedat Milor en son Türkiye’deki restoranlardan video paylaşmayacağımı duyurdu. Sebebi ise bu restoranlarda kendisine gösterilen özel ilgiye dair aldığı acımasız yorumlar...

Vedat Milor'un bu açıklaması da oldukça ses getirdi ve videodaki görüntüsüyle eski bir fotoğrafı "Twitter'dan önce/Twitter'dan sonra" olarak paylaşılmaya başlandı. Bu benzetmeyi çok doğru bulan Vedat Milor "Sosyal medya Vedat Milor'a ne yaptı?" isimli bir yazı yayınladı.

O zaman gelin hep beraber Vedat Milor'un Twitter ve Instagram hesabından paylaştığı eğlenceli tweet'lere bakalım ve onu bir de bu gözle tanıyalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?