Pastanede Ona Şişman Diyen Kadından Sıra Dışı Bir İntikam Alan Genç Kız

Favorilerime
Ekle

Vega Blossom, 19 yaşında bir genç kız.

Bir gün cupcake almak için mahallesindeki bir pastaneye gidiyor ve orada hiç tanımadığı insanlardan kilosuyla ilgili duydukları onu o kadar yaralıyor ve üzüyor ki kendince bir intikam almaya karar veriyor.

Bu Vega'nın sıra dışı intikam hikayesi. Bakalım okuyunca siz ona hak verecek misiniz?

Her şey bir pastane kuyruğunda başlıyor

Vega, bir gün Facebook'ta semtindeki bir pastanenin o güne özel indirimler yaptığını duyuyor ve oraya giderek sıraya giriyor. Sıradayken önünde pasta almaya çalışan bir kadın, arkasında ise sürekli konuşan bir başka kadın ve onun arkadaşı var.

Vega'nın önündeki kadın pastayı alırken çok fazla oyalanıyor ve arkasındaki kadınlar ise oldukça sabırsızlanıp kadın hakkında ileri geri konuşuyorlar.

Vega her ne kadar bu konuşmalardan rahatsız olsa da arkasındakilerin bu kaba konuşmalarını duymamazlıktan geliyor ama ne zaman önündeki kadın pastasını alıp dükkandan ayrılıyor, olan oluyor.

"Umarım bu şişko tüm cupcake'leri almaz"

Vega kasaya yaklaştığında arkasındaki kadının arkadaşına "Umarım bu şişko k...tak tüm cupcake'leri almaz" dediğini duyuyor. Vega bunu duyunca çıldırıyor ve normalde 6 adet cupcake almak için girdiği pastaneden ellerindeki tüm cupcake'leri alarak çıkıyor. Diğer bir deyişle sırf onu bedeniyle yargılayan ve fazla kilolarını bir hakaret malzemesi olarak kullanan kadına yaptığının yanlış olduğunu göstermek için 20 cupcake alarak 54 dolar ödemeye razı oluyor.

Kadınsa o kadar bekledikten sonra pastaneden eli boş ayrılmak zorunda kalıyor.

Vera'nın intikamı tartışmalara yol açıyor

facebook

facebook

Vera sonrasında hissettiklerini şöyle anlatıyor: "O kadının söylediği kötü sözleri işittiğimde ağlamak istedim, gerçekten beni çok incitti. İnsanlar bırakın bir kez bile konuşmayı, hiç tanımadıkları insanlara karşı nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar? Hissettiklerimi içime attım, onlarla ödeşmek için onlara en az zarar verebilecek yolu seçtim. Bu onlara umarım diğerlerine karşı saygılı olmayı öğretir."

Vera bu hikayesini Facebook sayfasında paylaştıktan sonra "yaptığıyla kadını haklı çıkardığını" söyleyerek onu yargılayanlar da oldu, kadına iyi bir ders verdiğini söyleyerek onu tebrik edip destekleyenler de...

Peki, siz ne düşünüyorsunuz?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?