kilolari-yuzunden-dugunu-erteleyen-gelin

Fazla Kilolarından Dolayı Düğününü Tam 13 Yıl Erteleyen Çiçeği Burnunda Gelin

Favorilerime
Ekle

Bugün size hayallerindeki erkeğe kavuşmadan önce hayalindeki vücuda kavuşmak isteyen ve bunun için sabırla evleneceği günü bekleyen bir kadının hikayesinden bahsedeceğiz.

Faye Martin.

Erkek arkadaşı Kevin'den evlenme teklifi aldığında havalara uçan ancak fazla kiloları yüzünden gelinlikle çirkin gözükeceğini düşünüp düğününü tam 13 yıl boyunca erteleyen şu an çiçeği burnunda bir gelin o.

Onun ilginç hikayesine şöyle buyurun.

Faye 2004'te sevgilisi Kevin'den evlilik teklifi alıyor

Faye Martin 2004 yılında hayatımın aşkı dediği sevgilisi Kevin'den evlilik teklifi alıyor. Hiç düşünmeden evet cevabı veren Faye ama söz konusu tarih belirlemek olduğunda sürekli bir bahane bularak düğün gününü erteliyor. Sebebi fazla kilolarından dolayı gelinlik içinde çok kötü gözükeceğini düşünmesi.

Faye adeta bir şeker bağımlısı olduğunu, tüm gün kurabiyeyle çikolata yediğini ve akşama doğru ise fast food yemeden duramadığını itiraf ediyor. Böyle böyle Faye zaman içinde 127 kiloya kadar ulaşıyor.

Bir gün bir yabancının sözüyle Faye'nin tüm hayatı değişiyor

Yıllar yıllar geçiyor ama hiçbir şey değişmiyor, Faye fazla kilolarından kurtulamıyor. Bu arada Kevin evlenmeleri için baskı yapıyor, Faye'i onu olduğu gibi sevdiğine ve böyle de çok güzel olduğuna inandırmaya çalışıyor ancak Faye "şişman bir gelin" olmak istemediğini söyleyerek direniyor.

Ama 2012 yılında bir gün her şey değişiyor. Alışveriş yaptığı mağazada bir kadın Faye'e herkesin içinde bağırarak "Şişko" dediğinde Faye için bu hem çok korkutucu hem de aydınlatıcı bir an oluyor. Faye kilo vermek için çabalaması gerektiğine işte tam da o gün karar veriyor.

18 ayda tam 57 kilo veriyor

Artık kararını vermiş olan Faye, 18 ay içinde tam 57 kilo vererek neredeyse tüm kilosunun yarısından kurtuluyor. Kendini yeniden güzel bulmaya başlayan ve istediği tüm kıyafetlerin içine girebilen Faye'in dertleri ancak bununla da bitmiyor.

Kısa sürede çok fazla kilo verdiği için karnında deri sarkmaları oluşuyor. Onları kotun içine sıkıştırarak saklamaya çalışan kadın sonunda geçtiğimiz Kasım ayında karın gerdirme ameliyatı oluyor.

Ve mutlu son!

Ve artık evlenmelerinin önünde hiçbir engel kalmayınca sonunda büyük gün gelip çatıyor. Faye tam da istediği gelinliğin içinde kuğu gibi süzülerek nikah memurunun önünde de evet diyor ve Faye ile Kevin 13 yılın sonunda dünya evine giriyor.

Ne dersiniz beklediklerine değmiş mi?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?