Kars'a Giden Doğu Ekspresi'ni Leziz Bir Peri Masalına Dönüştüren 12 Gezgin

Favorilerime
Ekle

Daha önce ismini bile hiç duymamış olanlar bile şu an Ankara-Kars arasında yaklaşık 24 saat süren Doğu Ekspresi'nden haberdar.

Bunun sebebi özellikle ocak-şubat aylarında ayrı bir güzel olan Kars'a gidip orayı görmek isteyenlerin bu çok ucuz biletli seyahate son dönemlerde aşırı yoğun ilgi göstermeleri.

Özellikle Instagram'da paylaşılan fotoğrafları gören ve oraya gidip paylaşımlar yapan blogger'ları takip eden hemen herkesin Doğu Ekspresi'ni merak etmeleri Kars ve Doğu Ekspresi'ne gösterilen ilgiyi son dönemde oldukça artırdı ve artık onu duymayan kalmadı.

Yoğun ilgiden bilet bulmanın neredeyse imkansız olduğu, bunun için ek vagonların bile eklendiği Doğu Ekspresi yıllar sonra yeniden uzun tren yolculuğunu popüler hale getirirken bilet bulup Kars'a doğru hareket edebilenler ise yataklı vagonları öyle farklı ve ilginç şekillere büründüyorlar ki gören herkes ilk trene atlayıp Kars'a gidesi geliyor.

İşte Kars'a giden Doğu Ekspresi'nde yataklı vagonda seyahat edip orayı adeta beş yıldızlı otele dönüştürmeyi ve bu uzun ama keyifli yolculuğu güzel anılarla doldurmayı başaranların Instagram'da paylaştığı iştah açan, iç ısıtan fotoğraflar...

Not: Fotoğrafların yayınlandığı Instagram hesaplarına görsel altı linklerden ulaşabilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Burcu D.30 Ocak 2018 14:44
Ayaklı fotoğraf bile var ama bir tane rakılı, şaraplı fotoğraf yok... Güzel bir mahalle baskısı tarifi olmuş, yerseniz...
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?