Sadece Kahvaltıda Yürek Yiyenlerin Bakabileceği 12 Aşırı Derecede Gerçekçi Pasta

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
253424 takipçi1752 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Ocak 21, 2015
Öznur Doğan
Şubat 6, 2015
YENİ
Vestel
Nisan 12
YENİ
Zeynep Çetin
Nisan 16

Natalie Sideserf, Amerikalı bir pasta sanatçısı. Ama o pek bildiğiniz pastacılardan değil. Yani öyle görünüşüyle ağızları sulandıran, yemeyip de yanında yatmak isteyeceğiniz, rüyalara girecek güzellikte pastalar geliyorsa aklınıza, hemen bu düşüncenizden vazgeçin. Zira Natalie'nin tasarladığı pastalar rüyalara değil ancak kabuslara girecek türden.

Daha önce midesi kaldırmayanların bakmaması gereken korkunç derecede gerçekçi pastalar yazımızda yine pastalarıyla ödümüzü koparan Katherine Dey'in uzaktan akrabası olduğunu düşündüğümüz Natalie Sideserf öyle canlı kanlı, gerçeğe birebir pastalar hazırlıyor ki insanın dili tutuluyor. Ama bir yandan da bu çok başarılı olduğunun da en büyük işareti değil mi?

Bu arada Natalie, Breaking Bad severlerin çok yakından tanıdığı Mike Ehrmantraut karakteri için hazırladığı pasta ile ünlendi. Onu da liste sonunda bulabilirsiniz.

Mideler hazırsa Natalie'nin işlerine buyurabilirsiniz.

UYARI: Birazdan göreceğiniz pastalar rahatsız edici görüntüler içerdiğinden iştahınızı sonsuza dek kapatabilir, aman diyelim. Midem kaldırmaz diyenler buradan sonrasına bakmasın.

1.

instagram

2.

instagram

3.

instagram

4.

instagram

5.

instagram

6.

instagram

7.

instagram

8.

instagram

9.

instagram

10.

instagram

11.

instagram

12.

instagram

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?