Sadece Kahvaltıda Yürek Yiyenlerin Bakabileceği 12 Aşırı Derecede Gerçekçi Pasta

Favorilerime
Ekle

Natalie Sideserf, Amerikalı bir pasta sanatçısı. Ama o pek bildiğiniz pastacılardan değil. Yani öyle görünüşüyle ağızları sulandıran, yemeyip de yanında yatmak isteyeceğiniz, rüyalara girecek güzellikte pastalar geliyorsa aklınıza, hemen bu düşüncenizden vazgeçin. Zira Natalie'nin tasarladığı pastalar rüyalara değil ancak kabuslara girecek türden.

Daha önce midesi kaldırmayanların bakmaması gereken korkunç derecede gerçekçi pastalar yazımızda yine pastalarıyla ödümüzü koparan Katherine Dey'in uzaktan akrabası olduğunu düşündüğümüz Natalie Sideserf öyle canlı kanlı, gerçeğe birebir pastalar hazırlıyor ki insanın dili tutuluyor. Ama bir yandan da bu çok başarılı olduğunun da en büyük işareti değil mi?

Bu arada Natalie, Breaking Bad severlerin çok yakından tanıdığı Mike Ehrmantraut karakteri için hazırladığı pasta ile ünlendi. Onu da liste sonunda bulabilirsiniz.

Mideler hazırsa Natalie'nin işlerine buyurabilirsiniz.

UYARI: Birazdan göreceğiniz pastalar rahatsız edici görüntüler içerdiğinden iştahınızı sonsuza dek kapatabilir, aman diyelim. Midem kaldırmaz diyenler buradan sonrasına bakmasın.

1.

instagram

2.

instagram

3.

instagram

4.

instagram

5.

instagram

6.

instagram

7.

instagram

8.

instagram

9.

instagram

10.

instagram

11.

instagram

12.

instagramDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

sudecakir10 Şubat 2017 2:49
Yok artık xD
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?