Sooshi: Suşi Hakkında Merak Edilenler Bu Uygulamada

yemek.com
Zeynep Yılmaz
Zeynep Yılmaz
49 takipçi108 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Şubat 18, 2019
Duygu Arslan
Aralık 6, 2016
YENİ
5
Sütaş
Eylül 25
15 dakika
Duygu Arslan
Şubat 1, 2017

Hem hali hazırda suşi yemeden duramayanların hem de suşi kültürüne uzaktan ilgi duyan ve yakınlaşmak isteyenlerin indirmesi gereken uygulama: Sooshi.

Sooshi uygulaması beş ana bölüme ayrılıyor: En popüler ve sevilen suşi çeşitleri hakkındaki temel bilgiler, suşi yapımında kullanılan alet ve edevatlar, suşi için uygun balık seçiminin nasıl yapılacağı, balık dışında suşide kullanılan malzemeler ve yakınlarınızda suşi yiyebileceğiniz restoranlar.

İlk dört bölümdeki yapım bilgileri, suşi fanlarının ilgisini çekip ve bilgilerini tazelemeye yarayacağı gibi, yeni başlayanlar için de "nigiri hangisiydi" gibi sorulara verdiği kısa cevaplarla epey tatmin edici. Bunun yanında Foursquare'den çektiği veriler ile GPS'inizi kullanarak İstanbul'daki (ya da bulunduğunuz şehirdeki) suşi restoranlarının önünüze sunulması da uygulamanın en havalı bölümlerinden biri.

Uygulamayı merak edenler ve indirmek isteyenler Sooshi'nin AppStore'daki sayfasına uğrayabilirler. Aşağıda ise uygulamanın içinden örnek ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

sooshi-uygulamasi-ekran-goruntusu

sooshi-uygulamasi-01

sooshi-uygulamasi-02

sooshi-uygulamasi-03

sooshi-uygulamasi-04

sooshi-uygulamasi-05

Görseller: Sooshi Behance

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?