Dev Hamburger Dövmesi Yaptırana Ömür Boyu Bedava Hamburger Veren Restoran

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
249994 takipçi1766 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Ocak 14, 2015
Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
Yemek.com
Mart 18
Öznur Doğan
Eylül 17, 2014

Hayatınız boyunca bedava hamburger yemek ister misiniz?

Cevabınız evetse ikinci ve daha zor bir soruya geçiyoruz: Bunun için vücudunuzun büyük bölümünü kaplayan devasa bir hamburger dövmesi yaptırır mıydınız?

Biraz düşündünüz sanırız ama her iki soruya da evet cevabı verecek kadar çılgın, gözü kara ve hamburger delisi olanlar için açıklayalım: Bu gerçekten mümkün! En azından Avustralya'da...

Menüden hamburgerini seç, dev dövmesini yaptır, bedava hamburgeri kap

Özellikle son zamanlarda çok daha popüler olan ve ağzımızın sularını akıtan gurme hamburgerler, bildiğiniz üzere, o kadar da ucuz değil. Yani her gün gidip onlardan yesen ay başını mümkün değil getiremezsin. Peki onları istediğin zaman bedava yeme şansın olsa?

Melbourne'da bulunan Cafe 51 isimli ünlü hamburgerci ise #freeburgers4life isimli kampanyasıyla bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Ama bir şartı var. Onlara hamburger dövmeni göstermen.

E yaptırırız minimal bir tane demeyin hemen. Çünkü önce menüde olan bir hamburgeri seçmen ve onun aynısını yaptırman gerektiği yetmezmiş gibi dövmenin de devasa olması gerekiyor. Yani mesela bacağınızın ya da kolunuzun tümünü kaplamalı dövmeniz. Öyle "Şu enseme yapalım küçük bir tane, hocam" diyemiyorsunuz yani.

Acı yok, Rocky

Dövmeyi nereye yaptırmak istediğinizi siz seçiyorsunuz ve kafeye gittiğinizde çalışanlara dövmenizi göstermeniz karşılığında ise enfes, kocaman, sulu sulu hamburgerleri hiçbir ücret ödemeden yiyebiliyorsunuz.

instagram

instagram

Ne dersiniz? Siz bu enfes hamburgerler için böyle bir şey yapar mıydınız?

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?