biyonik-deli

Instagram'daki Görgüsüz Paylaşımları Tiye Alan Biyonik Deli'den 13 Paylaşım

Favorilerime
Ekle

Son zamanlarda interneti sarsan "Eltimin pat diye gelmesi ve sunumsuz yakalanmam..." benzeri yeni gelin sunumları ve onları trolleyen paylaşımlar beynimizi mıncıklamaya devam ederken Instagram'daki bu tarz paylaşımlarla uzun süredir kendince dalga geçen fenomen bir hesap var: Biyonik Deli.

Sadece yeni gelin sunumlarıyla değil, bol takipçili hesapların klişelikten ölen paylaşımlarıyla inceden dalgasını geçiyor Biyonik Deli. Bize de bu fotoğraflara bakıp eğlenmesi kalıyor.

İbretle izliyoruz efendim.

Not: Cümleler Biyonik Deli'nin fotoğrafları paylaşırken kullandığı metinler, haberiniz olsun. Kendisini https://www.instagram.com/biyonikdeli adresinden takip edebilirsiniz.

"Bizi affet Anne Sehpası"

Sehpaya da en olmayacak şeyler : Ayakkabı, çanta, parfüm, takı ! Yazık değil mi mis gibi "Anne Sehpası" na...Eve misafir geldiğinde anneler şu meşhur "sehpa çıkart" kaş göz işaretini bile yapamıyor..Kahveler ya antrede ayakkabılıkta ya banyolarındaki berjerin üstünde!! Bunların anaları görse çaylar kahveler koltuk tepesinde , yatak üstünde ağızlarına terlikle vurur valla.

"Eğer bir film çeksem senaryoda şu sahne olmadan oynamam diye şart koşarım"

Arkamda alev alev yanan bir bina, mesela seppadaki bardak izlerini geçirmek için yakmışım ,ev tutuşmuş ya da alevli kahve yapcam diye mutfağı uçurmuşum veya bir tanesi altılı takımdan daha pahalı insta tabaklarımı , dama taşı makkenziçayldımı göstertcem diye evde mum kalmadığı için tencerede gaste yakarken tutuşturuvermişim tülü perdeyi.

"Gelir gelmez bunları yapmaya üşenmedin mi Biyoo diyeni engellerim"

Eskifoto-Cep temizlemece-Kocam kızmakta çok haklı #biyokahve#biyokirlent#biyokirpik #mackenziechilds

"Ay beni öldüresi olan koca yapmışlar"

Bu nasıl bir komplo teorisi, bu nasıl bir linç girişimi, bu nasıl bir iftiradır yaa.. Gızlar siz söyleyin, sayfamda ki sanatsal fotoğrafların hangi biri deli işi yaa. Şunları "eskiyazi+eskifoto" diye koyayım da cebi temizleyim bari. Akıl hastanesine yatırsalar töbe gelip kurtarmaz bu adam beni kızzzz.

"Seramik tenceren vardır. Bi bakarsın gocan yemek yapmamış. Sonra yemek yapmaya üşenirsin, çeyrek altın koyup yersin"

Kocişimle altın sayma keyfisi yapak dersin..Hevesin kursaanda kalır.. "Altınları mı gösteriyon Biyoo"diyeni engellerim..Saçmalamayın ! Bugün içtiğin altınlar, ertesi gün dotunu tırmalar, nasıl çıkacak buncaazlar bi düşünün.

"Sanki hemen gidip alacakmış gibi pembik wc kağıdınız nerden? Filleriniz nerden? Kibritiniz nerden? diye pis pis soranı inan olsun döverim"

Döver engellerim..Engellerim ve dönüp arkama bakmam bile.. #zibarinyatin #altinizakacirmayin #naytnayt #arabezinkacmegabayt #biyobanyo #ebeveynbanyo

"Tıtış kıntırı pıntışlı kokoş terliklerimle ile size iyi geceler dilemek, iyi geceler öpücüğü ile sizi uyutmak isterdim ama meyve yemem lazım"

Reca etsem siz kendiniz zıbarıp yatar mısınız lütfen..Zira akşam yatmak ,sabah kalkmak bilmeeyonuz da..

"Siz pis fakirler çay bardağında çay içersiniz, biz çeyrek altın..Ya tatlılıktan ölecek çay kaşıklarımın minnoşluğuuu"

Kim dedi lan "Onlar bildiğin kek çırpıcı Biyoo nihohaha" diye bakiimm. Terbiyesizler..Bana güleceğinize açın da kolunuza gülün..

"Memlekette hiiç bir şey olmamış gibi film keyfisi yaparken canımız tatliş meyve çektiyse hiç üşenmem getiririmmm"

Bir ponpon kızın hayatını anlatan film izliyoz da ponponlar heyecandan elimde kalmış.

"Rahmetli babaannem 'Amaan allayıp pullaman bee, sallan gaşığı gitsin, o da aynı yere girip çıkacaak, bu da' derdi

Kadın fotoyu koyuyo dakka 1,hemen"Tarif??","Tariff","Tarifi nedir!!","Tarif vermeyecekseniz niye açtınız!!"..Diyom:"Eeh eşşeen başı be,zıkkım yi emi" .Sanki malzemeleri alıp hazırladınız,bekliyonuz mutfakta,kır iki yumurta,ne yalvarıyon.

"Yemek yaparken ellerinize soğan kokusu sinmesini istemiyorsanız siz de benim gibi eldiven takın"

Soğan kokmayan mis eller için #biyoeldiven ..1946'dan beri kaliteden ödün vermeyen hizmetiyle. "Kocayın göynünü aldın mı Biyoo nihohaha"diyen terbiyesizleri engellerim..Anasına gitti..Önümüzdeki maçlara bakıcaz.

"Ürününüz at arabasıylan 15 ila 25 gün içinde elinizde olur..Gelene kadar epey kokmuş olacaklar.."

Dm de beni deli etmeyin, almayacağınız malın fiyatını sorup ağzınızı yırttırmayın..Kokunun alâsını gösteririm haa.

"Siz pis fakirlere bir, biz zenginlere iki amblem. Hattaaa o yeşil saçlı gız bana haftada bir temizliğe geliyo"

instagram

instagram

Kıskanıp,Nazar değdireni gösterten proğram yükledim ,manyaklar ..Lüküs arabamız var binmeyek mi? Sizin gönlünüz olsun diye traktör mü sürek? Kahvede mi içmeyek? Arabada küçük tüpte çay mı demleyek? Elmas pırlanta zümrüt yüzük de mi takmayak? Hasetten çatlamayın diye parmaklara lastik mi bağlayak? Rolex submariner marka saatte mi takmayak?Saati yoldan geçenlere mi sorak?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?