Black Sunday Sale Karaköy

Black Sunday Sale 21 Aralık'ta Karaköy Tükkan'da

Favorilerime
Ekle

2013'te ayak seslerini hissettiren ancak asıl çıkışını 2014'te yapan ve neredeyse her ay yeni bir mekanın açıldığı Karaköy'de kafe ve restoranlardan sonra alışveriş yapılabilecek yerler de kendini göstermeye başladı.

Kafe ya da restoran olmayan ve Karaköy'ün alışveriş de yapılabilecek bir yer haline gelmesine yardımcı olan mekanlardan Souq Karaköy, Mae Zae, Sahi İstanbul, Brandzoo, Kağıthane House of Paper, Karaköy Junk ve Bey Karaköy ilk aklımıza gelenler.

Başlıkta da ismi geçen Black Sunday Sale ise biraz daha farklı bir konseptte ancak yine alışveriş temalı. İlki 21 Aralık Pazar günü Karaköy Tükkan'da saat 12-18.00 arasında yapılacak olan Black Sunday Sale etkinliğinde birçok güzel isim, yiyecekten kıyafete, çantadan aksesuara farklı farklı birçok ürünün satışını yapacak.

Arka arkaya sıralamak gerekirse: Daha önce Yemek.com'da Bozcaada hakkında nefis bir yazısını yayınladığımız @kucukmartha'nın reçelleri, @Modaloggers'dan ikinci el kıyafetler, 1kupa1umut'un sokak hayvanlarına yardım amaçlı tasarladığı kupalar, mojabuka'nın tasarım tabakları, hayatafit'in organik çayları, @seymelvintage'ın vintage elbise ve ayakkabıları, @umitkaralar'ın markası @moomwoow'un tasarim el yapımı mumları, @aysetolgaiyiyasam'ın aromaterapi markası Aisha ürünleri, @pfcicek'in tasarım çiçekleri, @gulbiber'in ikinci el marka kıyafetleri, @dushle'nin tasarım örgü çantaları ve aksesuarları, @nataliebourbonshop'un ürünleri ve aksesuarları ile @imfuchsbau'nun yağlı boya tabloları Black Sunday Sale'de karşımıza çıkacaklar arasında.

Bu kadar Instagram profiline selam verdik, etkinliğin Instagram hesabını takip etmek isteyenleri de boş geçmeyelim: Black Sunday Sale

Bu güzel insanların düzenlediği tatlı etkinlik için 21 Aralık Pazar günü biz de Karaköy Tükkan'da olacağız.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?