Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken 13 Lezzetli Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yeni yıla gireceğimiz bu son ayda 2015'in son Instagram hesaplarını önerelim istedik. Çok lezzetli, çok tatlı hesaplarla karşılaştık yine biz.

Yemekcom takipçilerine bir teşekkür: Biz acısıyla, tatlısıyla, ekşisiyle, tuzlusuyla 2015'i yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Tüm bu koca bir yıl boyunca bizi asla yalnız bırakmayan Instagram takipçilerimize; paylaştığı fotoğraflardan, yazdığı yorumlardan, etiketlediği gönderilerden dolayı çok ama çok teşekkür ederiz. Sizleri çok seviyoruz.

Bol bol fotoğraf çekmeyi, tattığınız güzelliklerden bizi haberdar etmeyi unutmayın olur mu? Şimdi gelelim Aralık ayında takip etmeniz gereken hesaplara.

Neden takip etmeli: Çünkü kendisi bir tasarım delisi, görselliğie her şeyden çok önem veriyor. Yaptığı lezzetli yiyecekler de cabası.

Neden takip etmeli: Kendisi için pasta canavarı, pasta uzmanı desek hiiiiç de abartmayız. O kadar güzel lezzetli pastalar yapıyor ki, he bu arada üzülmeyin. Tariflerini de veriyor.

Neden takip etmeli: Yemek fotoğrafları görmek bile sizi mutlu etmeye yetiyorsa bu hesap tam sizin için. Kendi hazırladığı ve gözüne güzel gözüken tüm yemekleri, tatlıları, çörekleri fotoğraflayan bu hesap size oldukça ilham verecek!

Neden takip etmeli: Gördüğünü, tattığını, denediğini paylaşan ve kendi yorumlarını katıp mini mini tüyolar veren harika bir hesap.

A photo posted by Ira Okur (@okurlar) on

Neden takip etmeli: Kendisini "Rus kökenli Ukraynalı bir Türk" olarak tanıtıyor. Artık yaptığı yemeklerin çeşitliliğini düşünebilirsiniz değil mi?

Neden takip etmeli: Bakmayın hesap adında cakes dediğine, kendisi pastaların yanında nefis yemekler de yapıyor. Pastayla arası iyi olanlar bir baksın deriz.

Neden takip etmeli: Mini ya da kocaman ekler, macaron'lar, pastalar, şerbetli tatlılar... Tatlılarla arasından su sızmayanların takip etmesi gereken bir hesap.

A photo posted by @sincapfirin on

Neden takip etmeli: Kendisini "Yemekler birer anıdır ve her resmin bir hikayesi vardır." olarak tanımlıyor. Her yemeğine ayrı bir anı ayrı bir hikaye katıyor.

A photo posted by Betül (@nilumilu) on

Neden takip etmeli: Çiçek gibi bir hesap desek yalan söylemiş olmayız. Her yemeğinin içinde değilse bile sunumunda mutlaka bir çiçek kullanıyor. Ortaya harika şeyler çıkıyor.

Neden takip etmeli: Yaptığı yemekler de çektiği fotoğraflar kadar güzel ve özel. Yemek fotoğraflarına bakmaktan ve repost yapmaktan hoşlananlar buraya!

Neden takip etmeli: Kısa ve öz, sanatseverleri böyle alalım!

A photo posted by Ekmekdilimi (@ekmekdilimii) on

Neden takip etmeli: Hesabın adı birçok şeyi açıklıyor aslında. Her güne tazecik bir ekmekle uyanmak isteyenler takip edebilir.

Bonus: Yemekcom'un da Instagram hesabını takip etmeniz için buraya bırakıyoruz

A photo posted by Yemek.com (@yemekcom) on

Çünkü sebebi çokDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?