En Az 1 Çocuk Annesi Olan Tüm Kadınlara Çok Tanıdık Gelecek 10 Annelik Hali

Favorilerime
Ekle

Annelik harika bir deneyim olduğu kadar da zorlu bir deneyim, eminiz buna itiraz edecek kimse yok. İşte tam da bu konuyu eğlenceli dille anlatan bir anneyle tanıştıracağız sizi bugün; Aslı Kocaeli ile.

Kendisi uzun yıllar boyunca reklam yazarlığı yapan ama anne olduktan sonra işinden ayrılmaya karar veren başarılı bir iş kadını. Anne olduktan sonra işinden ayrılmış olsa da iç sesine sus diyemeyip eğlenceli işler yapmaya da devam etmiş üstelik. Annenin İç Sesi isimli Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla anneler başta olmak üzere herkese çok tanıdık gelecek muhteşem tespitler yapıyor, anneliğin zorlu yanlarını eğlenceli bir dille anlatıyor. Kendi anlatımıyla "Annelere kendini iyi hissettirecek ve onlara yalnız olmadıklarını gösterecek" bir Instagram hesabı aslında bu.

Bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü Aslı sadece bu Instagram hesabını yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübesini anne-bebek markaları başta olmak üzere birçok markaya iletişim danışmanlığı yaparak da değerlendiriyor.

Hem başarılı bir iş kadını hem de eğlenceli bir anne olmayı başaran Aslı'nın birbirinden harika tespitlerle dolu paylaşımlarına geçelim öyleyse. En az bir çocuk annesi olan herkese çok tanıdık gelecek annelik halleri karşınızda!

Minik bir not: Bu eğlenceli annenin paylaşımlarını güncel olarak takip etmek isterseniz şuradan Instagram hesabını hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?