Görünce 6 Aylık Hamile Olduğuna Asla İnanamayacağınız 33 Yaşındaki Model

Favorilerime
Ekle

Sarah Stage, 33 yaşında, fitness kitapları da olan ünlü bir model. O da her model gibi kusursuz bir fiziğe sahip. Ancak onun tüm dünyanın dikkatini çekmesi bu yüzden değil. Onun aynı zamanda eleştiri oklarının da hedefi olmasının sebebi ikinci çocuğunu bekleyen modelin 6 aylık hamile olmasına rağmen dümdüz bir karna sahip olması.

Zira Instagram hesabından 6 aylık hamilelik fotoğraflarını paylaşan Sarah Stage'e çocuğunun sağlığıyla oynadığı hakkında ağır eleştirilerde bulunuyor.

O ise hem kendi hem de bebeğinin çok sağlıklı olduğu görüşünde.

Ama eminiz fotoğraflarını görünce onun 6 aylık hamile olduğuna asla inanamayacaksınız.

Sarah, adını ilk kez ilk hamileliğindeki gerçek olamayacak kadar kusursuz olan fiziğiyle duyurdu

Bu Sarah Stage'in adını ilk kez duyuşumuz değil. 2015 yılında James isimli oğluna 9 aylık hamileyken paylaştığı fotoğraflar yine çok ses getirmişti. 9 aylık hamile bir kadına göre oldukça fit olan ve neredeyse hiç karnı çıkmamış gibi duran model bu paylaşımlarıyla herkesin tepkisini çekmiş ve insanlar onun "garip" olduğunu, "doktora görünmesi" gerektiğini, hatta "çocuğunun ölü doğacağını" söyleyerek topa tutmuşlardı.

İlk oğlunun doğumundan 4 gün sonra paylaştığı bu fotoğraf da herkesi şaşırttı

Oğlu James 3 kilo 800 gram ağırlığında, oldukça sağlıklı bir bebek olarak doğduğunda ise Sarah doğumdan 4 gün sonra yeni bir fotoğrafını paylaşmış ve yine kusursuz vücuduyla dikkat çekmişti. Takipçileri onun doğum yaptığına inanmadıklarını ve hiçbir kadının doğum sonrası böyle bir fiziğe sahip olamayacağını dile getirerek yine onu "normal" olmamakla itham etmişlerdi.

Ve 33 yaşındaki model yine hiç öyle gözükmese de şimdi altı aylık hamile

Gelelim günümüze. Şimdi 33 yaşında ve ikinci çocuğuna hamile olan Sarah Stage yine benzer eleştirilerle karşı karşıya. Zira geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı neredeyse hiç hamilelik göbeğinin olmadığı bu fotoğraf şu anda tüm dünyanın gündeminde.

Hamileyken, hele ki 6 aylık hamileyken, yani 3 ay sonra doğacak bir bebeği içinde taşırken böylesine zayıf olup düz bir karına sahip olmasını normal bulmayanlar "Yalan söylüyorsun, sen hamile değilsin", "Çocuğunu sağlıksız bir hayata mahkum ediyorsun", "Sen normal değilsin, tedavi olmalısın" gibi yorumlarla modeli eleştirmeye devam ediyor.

"Doktorum bebeğin sağlıklı olduğunu söylüyor ve bizim için önemli olan tek şey de bu"

instagram

instagram

Sarah ise bu eleştirilere şu sözlerle cevap vermeyi seçmiş durumda:

"Mutluluk, barış ve neşenin önceliğim olduğu bir noktadayım şu an. Özellikle şimdi 6 aylık hamileyken hayatımda olumsuzluğa yer yok, o yüzden negatif yorumlarınızı başkalarına saklayın. İkinci bebeğim oldukça sağlıklı ve kilosu, boyu olması gerektiği gibi. Neredeyse 4 kilo doğan James'i sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdikten sonra insanların bu hamileliğim boyunca daha anlayışlı olacağını ve yorumlarını kendilerine saklayacaklarını düşünmüştüm... Biz hepimiz birbirimizden farklıyız ve bizi özel yapan şey de bu!"

Normalde tam bir fitness sevdalısı olan model, hamileyken hafif doğum öncesi egzersizleri ve pilates yaptığını, çocuğunun sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir spor ya da diyet programını benimsemediğini vurguluyor.

Son söz yine Sarah'da:

"Bugünlerde neredeyse herkesin özellikle de sosyal medyada söyleyecek bir şeyleri var gibi. Bunların çoğu pozitif ve ben de negatif olanları görmezden gelmeye çalışıyorum. Doktorum bebeğin sağlıklı olduğunu söylüyor ve bizim için önemli olan tek şey de bu."

Umarız dediği gibi Sarah sağlıklı bir çocuk dünyaya getirir ve harika bir anne olur.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?